Mavi ekran hataları

Merhaba @Murat5038 ben de mavi ekran hatası alıyorum. Yardımcı olur musun? Minidump - Google Drive
Wireless adaptörünüzü çıkartın varsa, farklı bir adaptör takın veya ethernet ile devam edin.
Ağ sürücülerinizi güncelleyin.
Intel(R) Extreme Tuning Utility ve Avastı kaldırın.
Windows güncellemelerini denetleyin. Sonrasında sfc /scannow ve chkdsk /f /r uygulayın.

Son düzenleyen: Moderatör:
Dediklerinizi yaptım ve sonrasında sfc /scannow ve chkdsk /f /r uyguladım ve sorun yok dedi. Umarım çözülmüştür.
Intel(R) Extreme Tuning Utility ve Avastı kaldırın. Bu ne gibi sorun oluşturuyor ki?
Desteğin için teşekkür ederim. @Murat5038
Merhaba @Murat5038 maalesef tüm dediklerini yapmış olmama rağmen bugün yine mavi ekran hatası verip reset attı. Ya bir şeyi eksik yaptım ya da bu hatanın benim için çözümü yok gibi. :)

Son düzenleme:
@Murat5038 maalesef tüm dediklerini yapmış olmama rağmen bugün yine mavi ekran hatası verip reset attı. Ya bir şeyi eksik yaptım ya da bu hatanın benim için çözümü yok gibi. :)
Güncel dosyaları paylaşın o zaman.

Avastı kaldırıp tekrar yükledim. Ağ sürücülerini güncelledim, kendi sitesinde de en son versiyon onlar. İntel de dediğinizi yapmaya çalıştım ama yapabildiğime emin değilim dedim.
Avastı tamamen silmem gerekiyorsa yerine önerebileceğiniz bir virüs programı var mıdır?
Acer Predator g9 791 kullanıyorum kendi sitesinden ağ sürücülerini güncelledim, başka nereden güncelleyebilirim?
İntel için dediğinizi nasıl yapabileceğimi anlatan bir içerik ya da video var mıdır?
Desteklerin için de çok çok teşekkür ederim. @Murat5038

Intel için dediğinizi nasıl yapabileceğimi anlatan bir içerik ya da video var mıdır?
Program kaldırdan kaldıracaksınız bunun rehberi olmaz. Hiç yazılım kaldırmadınız mı?

Avast'ı kaldırıp tekrar yükledim.
Kaldır yükle demedim, kaldır dedim.

Avast'ı tamamen silmem gerekiyorsa yerine önerebileceğiniz bir virüs programı var mıdır?
Yüklemeyin.
Acer Predator g9 791 kullanıyorum kendi sitesinden ağ sürücülerini güncelledim, başka nereden güncelleyebilirim?
İmzamdan Aida64 sonucunu paylaşın bilmiyorsanız.
Desteklerin için de çok çok teşekkür ederim. @Murat5038
Rica ederim ;)

O zaman doğru yapmışım ve kalkmış. Intel(R) Extreme Tuning Utility diye bir şey yok, ekran görüntüsü atıyorum.
Avast'ı tamamen sildim yerine de hiçbir virüs programı yüklemedim. Virüs programı olmadan PC koruması sağlanabilecek mi?
Raporu da paylaşıyorum. Report.htm
Bunlara ek olarak güç planından uyku modunu pasif hale getirdim.
Tekrar teşekkürler @Murat5038

Dosya Ekleri

• ss.png
    ss.png
    267,8 KB · Görüntüleme: 17
İntel Security, Rapid Storage olanı kaldırın resimdeki.
O zaman doğru yapmışım ve kalkmış. Intel(R) Extreme Tuning Utility diye bir şey yok, ekran görüntüsü atıyorum.
C:\Program Files (x86)\Intel\Intel(R) Extreme Tuning Utility
Duruyor hala.

Bunları yükleyin:

Hyper V kapat sistem özelliklerinden.

D ve E diskleri hangisiyse sorunları var.

Yeni konular

Geri
Yukarı