Mavi ekran hataları

İşletim sistemi
Windows 10

Dragneel.99

Kilopat
Makaleler
1
Yer
Dünya
Daha fazla  
RAM
Gskill 8x2 16GB 2133MHz
SSD veya HDD modeli
120GB Corsair sata SSD - Seagate Barracuda 1TB HDD
Ekran kartı
Nvidia GTX1060 6GB
Anakart
MSI B150M Bazooka
İşlemci
Intel i5 6600
Merhaba, yaklaşık 3 senelik bilgisayarımda son günlerde mavi ekran hataları almaya başladım. Daha çok oyun oynarken oluyor ve hepsi de farklı isimlerde. DDU ile driver silip en son sürümünü NVIDIA kendi sitesinden indirdim fakat yine vermeye devam etti. Sonra da bellek tanıma ile bellek testi yaptım ve orada da bir sorun çıkmadı. Mavi ekran analizinden çok anlamadığım için size sormak istedim. En son aldığım 2 minidump dosyasını paylaştım.

Hocam şu videoyu ek olarak bırakıyorum, yılbaşı için kaçmam gerek yardımcı olmayan olursa geri dönüp bir analiz edeceğim ama kendiniz de yapabilirsiniz.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Hocam şu videoyu ek olarak bırakıyorum, yılbaşı için kaçmam gerek yardımcı olmayan olursa geri dönüp bir analiz edeceğim ama kendiniz de yapabilirsiniz.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Saolun hocam videoyu izledim ama yaptığım şeylerle benzer hatalar olduğunu söylüyor. Mutlu yıllar.
Mavi ekranlar hala aynı hatalar ile devam etmekte.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı