Mavi ekran hataları

Emrahbaydere

Hectopat
Daha fazla  
2 haftadır mavi ekran hatası alıyorum 4 5 kere format attım sürücü güncellemelerini yaptım Windows güncellemeleri tamam Windows bellek tanılama ile RAM tarattım sorun çıkmadı. Hata kaynağı nedir bilmiyorum? Mavi ekran hataları sürekli farklı hataları veriyor. @Ali Güngör @Recep Baltaş

Son düzenleyen: Moderatör:
Sürekli hata alıyorum diyorsun ama sadece bir tane dosya paylaşıyorsun. Eset'i kaldırın.
Mavi ekran hatasının raporladıklarını attım başka DMP dosyası yok. Eset kaldırın diyorsunuz ama hangi sebeple? Wn722n USB adaptör kullanıyorum, Windows 10 desteği yok. Windows 8 destekli. Yabancı formlarda bu kartın sebep olduğundan bahsediliyordu. Athuw8x.sys hatası alıyordum genelde. Sanırım adaptörüm ile alakalı bir hataymış, yine de yardımlarınız için sağ olun.

Yabancı forumlarda çözüm arasaydınız o zaman. Burada soru soruyorsanız burada söylenenleri yapmanız lazım.
Bahsettiğiniz sürücü ile alakası yok verdiğiniz dosyanın.
USB Wi-Fi adaptör donanımını kullanmadığımdan beri hata almadım. Bahsettiğiniz sürücü ile alakası yok, verdiğiniz dosyanın diyorsun ne ile alakalı olduğunu da söylemedin. Sorunumu araştırıp çözüm bulmaya çalışmak da suç ve yasak sanırım. Neden seni rahatsız etti pek anlamak da mümkün değil.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı