Mavi ekran hatası (dpc_watchdog_violation) + mini dump

oguzhan çiçek

Kilopat
Daha fazla  
Aynen başlıkta belirttiğim gibi dpc_watchdog_violation hatasını belli aralıklarla alıyorum ve pc bir yüzde dolduruyor. Daha sonra kapanıp tekrar açılıyor bilgisayar ve yavaşladığını çok rahat hissedebiliyorum. Belli bir süre böyle devam ediyor, sonra geçiyor yardımcı olursanız cok memnun olurum şimdiden teşekkür ederim.

Minidump link'im : Dosya.tc - Ücretsiz, Hızlı ve Kolay Dosya Paylaşımı

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam nereden güncelleyeceğimi bilmiyorum, yardımcı olur musunuz? Driver booster var premium, ama orada herşey güncel gözüküyor.

Lenovo'nun resmi sitesinden güncelle diyebilirsiniz, ama resmi sitesine güncel sürümler yüklenmemiş eski sürümler mevcut.

Hocam, ama başka türlü sürücüleri güncel tutamıyorum. Çünkü aygıt yöneticisinden sürücüyü güncelle dediğim zaman sürücü eski bile olsa sürücü güncel diye uyarı veriyor. Sürücünün resmi sitesine girdiğim zaman ancak sürücünün güncelini indirebiliyorum, windows uptade zaten söylemiyor sürücünün güncel versiyonu var diye. Başka nasıl güncelleyebilirim ki ?

Hocam mesela siz Lg monitoru güncelle demişsiniz, ama benim LG philips LP156WH4-TLN1 modelinin sürücüsü resmi sitesinde yok. Google'den arattım yok, nasıl güncelleyebilirm ki? Tek dostum driver booster, başka çözüm yolunuz varsa seve seve uygularım. Bu konuda uzman olan sizsiniz sonuçta.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı