Mavi ekran hatası (dpc_watchdog_violation) + mini dump

oguzhan çiçek

Kilopat
Daha fazla  
Aynen başlıkta belirttiğim gibi dpc_watchdog_violation hatasını belli aralıklarla alıyorum ve pc bir yüzde dolduruyor. Daha sonra kapanıp tekrar açılıyor bilgisayar ve yavaşladığını çok rahat hissedebiliyorum. Belli bir süre böyle devam ediyor, sonra geçiyor yardımcı olursanız cok memnun olurum şimdiden teşekkür ederim.

Minidump link'im : Dosya.tc - Ücretsiz, Hızlı ve Kolay Dosya Paylaşımı

Son düzenleyen: Moderatör:
Hayır illa program demiyorum @Silinen üye, ama başka türlü tek tek onlarca driveri modeliyle beraber googleden arayıp indirmem gerekiyor. Hatta bazen az önce verdiğim monitor modelini güncelleme örneği gibi, bulamıyorum güncel sürücüyü o yüzden. Yoksa başka bildiginiz bir yol varsa tabi ki onu uygulayabilirim.

Kurallara uyun. Sonraki mesajlarınızda uzaklaştırabilirsiniz.
Monitör'e sürücü kurmana gerek yok dediğin monitör zaten LED laptop monitör'ü.
LG ve Philips ayrı markalardır. LG dediğim monitör değil başka bir aygıt kullanıyorsun onu dedim. Sürücü bulmanın çeşitli yolları var, kolay'a kaçmadan ararsanız bulursunuz.

Hocam uzaklaştırılmak mesele değil, yardım almaya calısan birini uzaklaştıracaksanız problem değil.

Kullandığım tek Lg marka monitordur. Lg, Philips 2007'den itibaren Lcd monitorleri ortak üretirler. bu yüzden marka Lg Philips olarak atılır.

Kolay'a kaçmadan derken kastınız ne anlamadım? Aygıt yöneticisinden tek tek güncellemeye calısıyorum, sürücü eski bile olsa güncel diye uyarı veriyor. Pc üreticisinin resmi sitesine bakıyorum eski sürümler mevcut. Donanımların resmi sitelerine bakıyorum olanları zaten indiriyorum. Olmayanlara da kendim driver yazacak kapasitede maalesef değilim, sizden yardım istiyorum ahkam kesiyorsunuz. Kolay'a kaçma diyorsunuz, size soruyorum "bildiginiz bir yol varsa seve seve yaparım" uzman sizsiniz diyorum. Çözüm sunmak yerine uzaklaştırılsınız diye uyarı veriyorsunuz birde günahtır.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bildiğim yolu yazdım. Model vereceksiniz. Monitörü güncellemeye gerek yok, başka LG kullanılan marka var. Monitörü geçin, diğer sürücülerin modellerini yazın. Format atmadan dediğim gibi yardım etmeyeceğim sürücü konusunda.
Modellerinizi yazın uğraşmak isteyen uğraşır.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı