Çözüldü Mavi ekran hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Zurnadürüm

Kilopat
Makaleler
22
Daha fazla  
Merhabalar. Hatırlarsanız " ilk mavi ekranımı yedim " isimli konumu açmıştım. Birkaç dakika önce yine mavi ekran yedim.
Minidump dosyası: 092820-38812-01.dmp

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
1) Aşağıdaki rehberi okuyup sonuçları paylaşın.

2) Ekran kartı sürücünüzü DDU ile silip yerine en güncel ama WHQL olan sürümü yükleyin. O sürümün linki ve DDU yazılımının kullanımı aşağıda.
Driver linki:
3) BIOS sürümünüzü yükseltin. BIOS dosyanızı aşağıdaki linklerden edinebilirsiniz.

2) Ekran kartı sürücünüzü DDU ile silip yerine en güncel ama WHQL olan sürümü yükleyin. O sürümün linki ve DDU yazılımının kullanımı aşağıda.
Driver linki:
3) BIOS sürümünüzü yükseltin. BIOS dosyanızı aşağıdaki linklerden edinebilirsiniz.

Son düzenleme:
Çözüm
WHQL sürümünü bulamıyorum. NVIDIA driverlarda normal sürümler var.
Grafik Sürücüsü - GeForce Game Ready Driver _ NVIDIA ve diğer 3 sayfa - Profil 1 - Microsoft​ ...png

Hiç laptopta BIOS güncellemedim.
1. Hangi seçeneği seçeyim?
2. Bunu USB'ye taşısam USB'den nasıl BIOS'u güncellerim? Öyle bir tuş yok BIOS Update için.

Hiç laptopta BIOS güncellemedim.
1. Hangi seçeneği seçeyim?
2. Bunu USB'ye taşısam USB'den nasıl BIOS'u güncellerim? Öyle bir tuş yok BIOS Update için.

Aşağıdaki video yeterli olacaktır. Bilgisayarın açılması uzun sürebilir bu arada.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Geri
Yukarı