ATTEMPTED_EXECUTE_OF_NOEXECUTE_MEMORY mavi ekran hatası

Kendim açtığım konuyu bulabildim. Göründüğü gibi aynı isimlerin çözümleri işe yaramadı. Sorun bariz bir şekilde ortadayken insanları oyalamak yanlıştır. Sorun çözülmezse sunduğum çözümü deneyin ve sorunu çözün. İnternet üzerinde araştırırsanız AMD'de bu sorunu yaşayan binlerce insan var. İyi günler dilerim. Boş insanların boş çözümlerine aldırış etmemenizi tavsiye ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Önemli değil. Testler bitene kadar yazmasanız iyi olur. Malum nedenlerden dolayı konu 4 sayfa oldu fakat doğru düzgün bir ilerleme yok daha.

Kendim açtığım konuyu bulabildim. Göründüğü gibi aynı isimlerin çözümleri işe yaramadı. Sorun bariz bir şekilde ortadayken insanları oyalamak yanlıştır. Sorun çözülmezse sunduğum çözümü deneyin ve sorunu çözün. İnternet üzerinde araştırırsanız AMD'de bu sorunu yaşayan binlerce insan var. İyi günler dilerim. Boş insanların boş çözümlerine aldırış etmemenizi tavsiye ederim.

Anladım hocam ama ben CS:GO'da bir donma yaşamıyorum ve BIOS'a da atmıyor. Bir temiz kurulum yapmayı düşünüyorum ardından daha olursa da artık aldığım yer ile iletişime geçmeyi düşünüyorum.

Göründüğü gibi aynı isimlerin çözümleri işe yaramadı.
Aynı isimler? Benim o konudaki bir mesajımı göstersene.
Sorun çözülmezse sunduğum çözümü deneyin ve sorunu çözün.
Dosyalarda ekran kartı ile ilgili bir şey görünürse onu ben de öneririm, merak etme.
İnternet üzerinde araştırırsanız AMD'de bu sorunu yaşayan binlerce insan var.
Daha geçen gün AMD ekran kartı kullanan birisinin sorununu çözdüm, sebep RAM idi. İlginç, halbuki bütün AMD ekran kartlı sistemlerin sorunlarının çözümü aynı olmalı.

Aynı isim mi? Hem sizin konunuza mesaj yazan hem de bu konuya mesaj yazan kaç kişi var?

Aynı isimler? Benim o konudaki bir mesajımı göstersene.

Dosyalarda ekran kartı ile ilgili bir şey görünürse onu ben de öneririm, merak etme.

Daha geçen gün AMD ekran kartı kullanan birisinin sorununu çözdüm, sebep RAM idi. İlginç, halbuki bütün AMD ekran kartlı sistemlerin sorunlarının çözümü aynı olmalı.

Haklısınız fakat PC'nin yeni olduğu söyleniyor, bu yüzden donanımsal olma ihtimali düşük. Sunduğum çözüm gayet basit ve anlaşılır. 5 dakikanızı ayırıp denemenizi tavsiye ederim. Sorun çözülmezse siz haklısınız.

Anladım hocam ama ben CS:GO'da bir donma yaşamıyorum ve BIOS'a da atmıyor. Bir temiz kurulum yapmayı düşünüyorum ardından daha olursa da artık aldığım yer ile iletişime geçmeyi düşünüyorum.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Geri
Yukarı