Mavi Ekran hatası

Gregorian

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Bilgisayarı alalı 1 ay bile olmadı fakat YouTube'da video izlerken birden mavi ekran geliyor, veya durduk yere mavi ekran gelebiliyor. DDU ile ekran kartı sürücüsünü kaldırıp tekrar kurdum fakat değişen bir şey olmadı. Bilgisayarı geri göndermek de istemiyorum. Bir çaresi var mıdır sizce?

Minidump dosyalarını paylaşırsanız daha iyi yardımcı olabiliriz.

Minidump dosyalarını paylaşırsanız daha iyi yardımcı olabiliriz.
Kusura bakmayın hocam. Minidump dosyasını kısa süre içerisinde paylaşacağım şuan dışarıdayım affınıza sığınıyorum.
102820-13562-01.rar minidump dosyası bu rarın içinde hocam.

Son düzenleme:
iCue yazılımını kaldırmayı deneyin.
Cevabınız için teşekkür ederim. iCUE yazılımını maalesef corsair destek ekibi yüzünden yükledim fakat ondan önce de mavi ekran almıştım. Güncel minidump dosyasını paylaştım. Dediğinizi yine de yapacağım. Daha önceki minidump dosyalarını paylaşmam gerekli mi?

Samsung bir telefonu USB ile bağlıyorsanız, çıkartın.

SFC /scannow rehberini uygulayın.

Paylaşın hocam. Belki onlardan farklı şeyleri de bulabiliriz.
Hocam samsung telefonu usb ile bağlamak zorundayım çünkü bilgisayar için LAN kablosu çekemedim daha. Mecbur telefondan bağlanıyorum. Ama oyun vs oynarken almadım hiç mavi ekran. Diğer dosyaları da yüklüyorum
dumps.rar buyrun hocam

Son düzenleme:
Çok büyük ihtimalle telefonunuzdan internet paylaştığınız için böyle bir durum oluyor. Boş zamanınızda kabloyu çıkartıp bir süre kullanın. Mavi ekran hatası alıp almayacağınızı gözlemleyin.

Çok büyük ihtimalle telefonunuzdan internet paylaştığınız için böyle bir durum oluyor. Boş zamanınızda kabloyu çıkartıp bir süre kullanın. Mavi ekran hatası alıp almayacağınızı gözlemleyin.
Haklısınız hocam zaten sürekli tak çıkar beni de çok yoruyor. Bir an önce kabloyu almam herkes için en iyisi olacak. Yardımcı olduğunuz için teşekkür ederim. Bir problem olursa buraya tekrar yazmam forum kurallarına aykırı mı?

Haklısınız hocam. Zaten sürekli tak çıkar beni de çok yoruyor. Bir an önce kabloyu almam herkes için en iyisi olacak. Yardımcı olduğunuz için teşekkür ederim. Bir problem olursa buraya tekrar yazmam forum kurallarına aykırı mı?
Rica ederim. Buraya da yazabilirsiniz, yeni bir konu da açabilirsiniz. Uzun bir süre geçtikten sonra sorun olursa yeni konu açmanızı tavsiye ederim.

Yeni konular

Geri
Yukarı