Mavi ekran hatası

İbrahim BABAL

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba, bugün bilgisayarımda YouTube'da dolanırken bir anda ekranın alt yarısına mavi ekran hatası geldi ve o saniye bilgisayar kapandı.
Şu an sorun yok fakat bu olayın sebebini bilen var mı?

Merhaba, bugün bilgisayarımda YouTube'da dolanırken bir anda ekranın alt yarısına mavi ekran hatası geldi ve o saniye bilgisayar kapandı.
Şu an sorun yok fakat bu olayın sebebini bilen var mı?

Windows altında mindump klasörü içerisindeki dosyaları buluta yükleyip paylaşın inceleyelim.

1- Sisteminizin özelliklerini yazınız.
2- @sality.at'nin söylediği gibi minidump dosylarını paylaşınız.

İlk mesajınız olduğu için yazım kurallarına uyunuz yoksa ceza alır sorulara cevap veremezsiniz uyarımı yapayım :).

Son düzenleme:
1) McAfee kaldırın.

2) BIOS güncelleyin. Güncel BIOS'u aşağıdan indirebilirsiniz.

3) USB aygıt sürücünüzü güncelleyin. Güncelse takılı USB aygıtlarını çıkarın. Bu arada ASUS'un USB 3.0 Boost yazılımı varsa kaldırın.

NOT: Kaldırdığınız yazılımları daha sonra tekrar kurabileceğinizi unutmayın.

1) McAfee kaldırın.

2) BIOS güncelleyin. Güncel BIOS'u aşağıdan indirebilirsiniz.

3) USB aygıt sürücünüzü güncelleyin. Güncelse takılı USB aygıtlarını çıkarın. Bu arada ASUS'un USB 3.0 Boost yazılımı varsa kaldırın.

NOT: Kaldırdığınız yazılımları daha sonra tekrar kurabileceğinizi unutmayın.
McAfee aboneliğim var. Kullanmayı tercih ediyorum. İlle de kaldırmam gerekiyor mu ? Ve 3. şıkta söylediğinizi nasıl yapabilirim.

Aygıt Yöneticisi'ne gidin ve oradan USB aygıtınızı bulup sağ tık ile güncelleyin. McAfee kaldırmak zorundasınız. Size daha sonra kurabileceğinizi belirtmiştim. Dediğim gibi USB 3.0 Boost yüklü ise onu da kaldırın bu arada.

Aygıt Yöneticisi'ne gidin ve oradan USB aygıtınızı bulup sağ tık ile güncelleyin. McAfee kaldırmak zorundasınız. Size daha sonra kurabileceğinizi belirtmiştim. Dediğim gibi USB 3.0 Boost yüklü ise onu da kaldırın bu arada.
Usb yazılımları güncelmiş. McAfee de kaldırdım yeniden yükleyebilir miyim ?

Yeni konular

Geri
Yukarı