Çözüldü Mavi ekran hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Çözüm
Hocam BİOS güncellemesini yapın.

Mümkünse Windows 8.1'e geçin.

USB cihazlarını çıkarın.

Varsa mouse yazılımı kaldırın.

Aşağıdaki rehberi uygulayın.
Hemen.
IMG_20201203_185349.jpg

IMG_20201203_185349.jpg

Sorunun ekran alıntısını paylaşır mısınız? @Sezarking
Paylaştım

Son düzenleme:
@Enes3078 hocam dosyayı atmış bir bakar mısınız?
@Sezarking siz de mesajları tek seferde atın. Bildirim gelmiyor.

Kanka bilmiyorum Technopat'ı. Çok bugün bilgisayar sorunumu yazmak için kayıt oldum.
Bakmadınız mı daha? @Enes3078

Belirtilen dosya yolundaki DISM günlük dosyasını paylaşır mısınız? MediaFire'a ya da Google Drive'a yükleyip paylaşabilirsiniz.

2 saat oldu neredeyse, haber bekliyorum hocam.
Hocam benim sorunu bir çözelim de uyuyacağım. @Enes3078.

Son düzenleyen: Moderatör:
Aşağıdaki rehberi uygulayıp sonucun ekran alıntısını paylaşın ve ek olarak hiç el ile DLL kopyaladınız mı?

Aşağıdaki rehberi uygulayıp sonucun ekran alıntısını paylaşın ve ek olarak hiç el ile DLL kopyaladınız mı?

Hocam cevap veremedim banlamışlar bir gün
SFC scannow yaptım 2 tane dosya düzeltildi dedi bu konuyu açmadan önce yapmıştım ,DLL kopyalamayı bilmiyorum.

SFC hatalı dosya bulup onardığına göre DISM rehberini tekrar uygulamayı deneyebilirsiniz o halde. İlk 3 adımı uygulamanız yeterli olacaktır. Tabii sorun devam ederse de çok takmayın, SFC gerekli işlemleri ne de olsa yapmış.

SFC hatalı dosya bulup onardığına göre DISM rehberini tekrar uygulamayı deneyebilirsiniz o halde. İlk 3 adımı uygulamanız yeterli olacaktır. Tabii sorun devam ederse de çok takmayın, SFC gerekli işlemleri ne de olsa yapmış.

Hocam dediğim gibi konuyu açmadan yapmıştım SFC yi sonra yine bluescreen verdi ondan sonra buraya yazdım SFC scannow tamamen düzeltmedi benim hatayı yani.dism hala olmuyor ayrıca onu hiç anlamadım neden olmuyor.
Adminler başlığımı neden çözüldü yaptınız çözülmedi ki.

Geri
Yukarı