Mavi ekran hatası

Realtek ses sürücünü güncelle. Audio kısmından Realtek ses sürücüsünü indir.

"sfc /scannow" rehberini uygula.
SFC /scannow komutu nedir? Ne işe yarar? | Technopat Sosyal

Memtest86 testi yani RAM testi yapınız. XMP kapalı şekilde yapın. Sonuçları paylaşın.
Memtest86 ile RAM Testi - YouTube

XIGNCODE3 Anti-Cheat kaldırın. Galiba PUBG Lite oynuyorsunuz. Bir süre oynamayacaksınız.

Eğer tekrar mavi ekran alırsanız minidump dosyanı paylaş.

Realtek ses sürücünü güncelle. Audio kısmından Realtek ses sürücüsünü indir.

"Sfc /scannow" rehberini uygula.
SFC /scannow komutu nedir? Ne işe yarar? | Technopat Sosyal

Memtest86 testi yani RAM testi yapınız. XMP kapalı şekilde yapın. Sonuçları paylaşın.
Memtest86 ile RAM Testi - YouTube

Xıgncode3 anti-cheat kaldırın. Galiba PUBG Lite oynuyorsunuz. Bir süre oynamayacaksınız.

Eğer tekrar mavi ekran alırsanız minidump dosyanı paylaş.

Teşekkür ettim. Hepsini uyguluyorum.
Xıgncode3 anti-cheat bunu nasıl bulabilirim.

Xıgncode3 anti-cheat bunu nasıl bulabilirim?

Hepsini yaptım fakat biraz önce tekrar mavi ekran hatası aldım. Bunu da incelerseniz çok sevinirim. Yeni topladığım bilgisayarım gerçekten çok can sıkıyor.
Minidump dosyası: 121420-7578-01.rar

Son düzenleme:
Ekran kartı sürücünü güncelle.
En başta DDU ile var olan ekran kartı sürücünü sil. Sonra ekran kartının kendi sitesinden en güncel WHQL imzalı sürücüyü indir.
DDU ile Sürücü Kaldırma Rehberi | Technopat Sosyal

"DISM" rehberini uygulayın.
[Rehber] DISM aracı nedir ve nasıl kullanılır? | Technopat Sosyal

Özür dilerim. Forum kurallarına pek hakim değilim. Cihazı Vatan teknik servise göndermeme rağmen döndüğünde yine aynıydı. Sorunun nerede olduğunu tespit edemiyorum. Yardımcı olursanız çok sevinirim.
Yeni minidump klasörüm:Yeni klasör.rar

Özür dilemene gerek yok kardeşim. Daha yenisin bu forumda ve bir sorunun var. Anlayışla karşılıyorum.

Ekran kartı sürücünü güncelle. Hiç hayatında ekran kartı sürücüsü güncelledin mi? Eğer güncellemediysen belirt bana yardım edeyim.

"DISM" rehberini uygula.

Eğer tekrar mavi ekran alırsan minidump dosyanı paylaş. Tamam mı?

Özür dilemene gerek yok kardeşim. Daha yenisin bu forumda ve bir sorunun var. Anlayışla karşılıyorum.

Ekran kartı sürücünü güncelle. Hiç hayatında ekran kartı sürücüsü güncelledin mi? Eğer güncellemediysen belirt bana yardım edeyim.

"DISM" rehberini uygula.

Eğer tekrar mavi ekran alırsan minidump dosyanı paylaş. Tamam mı?

Tabii ki ekran kartı sürücümü NVIDIA' nın kendi sitesi üzerinden indirip kurdum. Başka yapmam gereken bir şey var mı?

Şöyle bir durumla karşı karşıyayım. Dediklerinizi uyguladım, artı olarak en yüksek işlemci durumunu %90'a aldım. Bugüne kadar mavi ekran almadım fakat bugün %100'e çekmeye çalıştığımda yeniden mavi ekran aldım. Hatanın sebebini anlayamadım. Minidump klasörünü paylaşıyorum umarım bildiğiniz bir şeydir. Olmazsa %90'da kullanmaya devam edeceğim fakat bu bir kayıp maalesef. Yardımlarınız için teşekkür ediyorum.
Minidump Klasörü:minidump - Google Drive

Yeni konular

Geri
Yukarı