Mavi ekran hatası

İşletim sistemi
Windows 10
Nasıl yapacağım bundan sonra ne yapmam gerekiyor arkadaşlar?
@283156 bunu dememin sebebi mavi ekranla ilgili değil. Arkadaşın bazı dosyaları açamamasından dedim. Yoksa format atınca mavi ekran sorunu gitmediğini biliyorum.
Dostum;format attıktan sonra aygıt yöneticisi ve görev yöneticisi gibi biyerlere girememe sorunum kalktı,ancak mavi ekran hatası halen almaya devam ediyorum.

"sfc /scannow" komutu uyguladınız ise ekran kartı sürücünü güncelle. Sonra dediğim gibi BIOS sürümüne bak eğer eski bir sürüme sahip iseniz BIOS güncelle. Sonrasına bakarız.

Windows10 20H2 sürüme geçin En güncel Windows10 sürümü oluyor kendisi.

"sfc /scannow" komutu uyguladınız ise ekran kartı sürücünü güncelle. Sonra dediğim gibi BIOS sürümüne bak eğer eski bir sürüme sahip iseniz BIOS güncelle. Sonrasına bakarız.

Windows10 20H2 sürüme geçin En güncel Windows10 sürümü oluyor kendisi.
Dostum windows sürümüne baktım (güncel),bios sürümüne baktım (güncel),nvidia sürümüne baktım (güncel) ?

O zaman güncel ise başka bir şey kalmıyor. Şu anlık mavi ekran aldığınızda ben baktım "dxgmms2.sys" hatası gördüm. Bu hata ekran kartı sürücüsü ile alakalıdır.

O zaman güncel ise başka bir şey kalmıyor. Şu anlık mavi ekran aldığınızda ben baktım "dxgmms2.sys" hatası gördüm. Bu hata ekran kartı sürücüsü ile alakalıdır.
Minidump dosyasını actım paylaşıyorum sizinle

Dosya Ekleri

• sdaf.png
    sdaf.png
    560,1 KB · Görüntüleme: 22

Yeni konular

Geri
Yukarı