Mavi ekran hatası

İşletim sistemi
Windows 10
Malesef bunu da açamıyorum. :(( delirmek üzereyim.

Dosya Ekleri

• fs.png
    fs.png
    889,1 KB · Görüntüleme: 32
Bilgisayarınızda birden fazla kullanıcı olduğunu görüntülüyorum.

Sistem dosyalarınız zarar görmüş olabilir,

Yeni bir kullanıcı oluşturarak onu admin yaparak tekrar dener misiniz?

Başlat>ayarlar>güncelleştirme ve güvenlik>kurtarma,seçeneğine geliyorum bir hata oluştu diyor kabul etmiyor sıfırlamayı.Ne yapmam gerekiyor arkadaşlar lütfen yardım edin!

Minidump dosyanı paylaşman lazım. Minidump olmadan gerçekten zor çözülüyor. Ben şimdi senin sistem hakkında hiçbir şey bilmeden yazacağım.

Driver Booster kullandıysan. Sisteme format at. Sonra dediklerimi uygula.

Ekran kartı sürücünü güncelle.
En başta DDU ile var olan ekran kartı sürücünü güncelle. En başta DDU ile var olan ekran kartı sürücünü sil. Sonra ekran kartının kendi sitesinde en güncel WHQL imzalı sürücüyü indir.

DDU ile Sürücü Kaldırma Rehberi | Technopat Sosyal

"sfc /scannow" rehberini uygula.
SFC /scannow komutu nedir? Ne işe yarar? | Technopat Sosyal

BIOS güncelliğini kontrol et. Aram çubuğuna "dxdiag" yaz orada BIOS sürüm ve anakart modeli tarzı şeyler yazar. Sonra Google üzerinden "anakrtın adını ve BIOS" yaz. Sonra anakart sitesine gir BIOS sürümlerine bak en son BIOS sürümü ne diye. "dxdiag" üzerinde yazan sürüm eski mi yeni mi diye bakarsın.

Minidump dosyanı paylaşman lazım. Minidump olmadan gerçekten zor çözülüyor. Ben şimdi senin sistem hakkında hiçbir şey bilmeden yazacağım.

Driver Booster kullandıysan. Sisteme format at. Sonra dediklerimi uygula.

Ekran kartı sürücünü güncelle.
En başta DDU ile var olan ekran kartı sürücünü güncelle. En başta DDU ile var olan ekran kartı sürücünü sil. Sonra ekran kartının kendi sitesinde en güncel WHQL imzalı sürücüyü indir.

DDU ile Sürücü Kaldırma Rehberi | Technopat Sosyal

"sfc /scannow" rehberini uygula.
SFC /scannow komutu nedir? Ne işe yarar? | Technopat Sosyal

BIOS güncelliğini kontrol et. Aram çubuğuna "dxdiag" yaz orada BIOS sürüm ve anakart modeli tarzı şeyler yazar. Sonra Google üzerinden "anakrtın adını ve BIOS" yaz. Sonra anakart sitesine gir BIOS sürümlerine bak en son BIOS sürümü ne diye. "dxdiag" üzerinde yazan sürüm eski mi yeni mi diye bakarsın.
Öncelikle yardımların için minnettarım dostum,sfc komutunu yazdım ve sonucu sizinle paylaşıyorum.

Dosya Ekleri

• Adsız.png
    Adsız.png
    820 KB · Görüntüleme: 26

Yeni konular

Geri
Yukarı