Mavi ekran hatası

En başta arkadaşın dediklerini ve benim dediklerimi uygulayın. Eğer dediklerimizi uyguladıktan sonra mavi ekran alırsan minidump dosyasını paylaşın. Konuya devam ederiz.

En başta arkadaşın dediklerini ve benim dediklerimi uygulayın. Eğer dediklerimizi uyguladıktan sonra mavi ekran alırsan minidump dosyasını paylaşın. Konuya devam ederiz.

Hocam Windows'umu güncelleyemiyorum onun dışında bir de SFC /scannowu yapmadım onu da yaptıktan sonra hala almaya devam edersem tekrardan yazarım.

Banım açıldı geldim. Hocam Vanguard'ı kaldırmayı unutmayın.

Hocam Vanguard'ı kaldırdım.
Hocam Windows'u güncellemeye çalıştığımda ise şu hatayı alıyorum.
Güncelleştirmeleri yüklerken bazı sorunlar oluştu, ancak daha sonra yeniden deneyeceğiz. Bunu görmeye devam ederseniz ve bilgi için Web'de arama yapmak ya da destek birimine başvurmak isterseniz bu yardımcı olabilir: (0x80070424)

Hocam Vanguard'ı kaldırdım.
Hocam Windows'u güncellemeye çalıştığımda ise şu hatayı alıyorum.
Güncelleştirmeleri yüklerken bazı sorunlar oluştu, ancak daha sonra yeniden deneyeceğiz. Bunu görmeye devam ederseniz ve bilgi için Web'de arama yapmak ya da destek birimine başvurmak isterseniz bu yardımcı olabilir: (0x80070424)
Daha önce görmedim hiç. @283156 bir bilginiz var mı?

"sfc /scannow" rehberini tekrar uygula.

Sonra "DISM" rehberini uygula.

Olmazsa hizmetler bölümünden Windows Update'i durdur ve tekrar çalıştır.

Şöyle bir konu gördüm. En son çare format gibi gözüküyormuş.

"SFC /scannow" rehberini tekrar uygula.

Sonra "DISM" rehberini uygula.

Olmazsa hizmetler bölümünden Windows Update'i durdur ve tekrar çalıştır.

Şöyle bir konu gördüm. En son çare format gibi gözüküyormuş.

Hocam ilk olarak gene çalışmadı Windows Update diyorum ki bilgisayarımı sifirlasam bu olayı cozebilir miyim?
Çünkü bazı mavi ekran hataları da almıştım önceden ben sifirlayinca düzelmişti.

Sıfırlamak yerine format atabilirsin. Format daha iyi olur. Formattan sonra sürücüleri güncellersin.
Ondan sonra mavi ekran alırsan minidump dosyasını paylaşırsın.

Geri
Yukarı