Mavi Ekran Hatası

MervanYalcin37

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar, merhaba. Her 15-20 dakikada bir mavi ekran vermeye başladı bilgisayarım. Defalarca formatta attım. Minidump dosyalarımı ekte paylaşıyorum. Yardımcı olabilirseniz sevinirim.
  • Ryzen 7 3700X
  • GTX 1060 3GB 192 bit
  • 2x8 3200MHz Corsair Vengeance Pro (2 aylık)
  • Samsung 980 EVO M.2 SSD
  • Windows 10 64 bit 21H1
  • MPG X570 Edge Wi-Fi Anakart

Arkadaşlar, merhaba. Her 15-20 dakikada bir mavi ekran vermeye başladı bilgisayarım. Defalarca formatta attım. Minidump dosyalarımı ekte paylaşıyorum. Yardımcı olabilirseniz sevinirim.
  • Ryzen 7 3700X.
  • GTX 1060 3GB 192 bit.
  • 2x8 3200MHz Corsair Vengeance Pro (2 aylık)
  • Samsung 980 EVO M.2 SSD.
  • Windows 10 64 bit 21H1.
  • MPG X570 Edge Wi-Fi anakart.

Farklı hatalar veriyorsa BIOS'u sıfırla bir de ekran kartı dirivernı gücelle beta olmasın.

Farklı hatalar veriyorsa BIOS'u sıfırla bir de ekran kartı dirivernı gücelle beta olmasın.

Şu anda bilgisayar Memtest86 ile RAM testinde ama BIOS'u sıfırlamayi ben de düşündüm. Çünkü güncel değilmiş 3 4 gün önce fark ettim güncelledikten sonra düzeldi gibi oldu ama tekrar başladı :) Ekran kartı ise yine buradan bir arkadaşın önerisi ile son sürüm değil. Belli başlı bir sürümü yüklememi önerdi, o son sürüm olmayan sürümü kullanıyorum şu an.

Son düzenleyen: Moderatör:
Şu anda bilgisayar Memtest86 ile RAM testinde ama BIOS'u sıfırlamayi bende düşündüm çünkü güncel değilmiş 3 4 gün önce fark ettim güncelledikten sonra düzeldi gibi oldu ama tekrar başladı :) ekran kartı ise yine buradan bir arkadaşın önerisi ile son sürüm değil belli başlı bir sürümü yüklememi önerdi o son sürüm olmayan sürümü kullanıyorum şu an.

Sorun yaşamıyorsun yani.

C-Media USB ses aygıtı kontrolcü sürücüsü hata vermiş.
Yanisi şu, ses sürücüsü.
Şu anda bilgisayar Memtest86 ile RAM testinde ama BIOS'u sıfırlamayi ben de düşündüm. Çünkü güncel değilmiş 3 4 gün önce fark ettim güncelledikten sonra düzeldi gibi oldu ama tekrar başladı :) Ekran kartı ise yine buradan bir arkadaşın önerisi ile son sürüm değil. Belli başlı bir sürümü yüklememi önerdi, o son sürüm olmayan sürümü kullanıyorum şu an.
Çünkü sürüm sorunluydu ve sana düşük sürüm kullanmanı önerdim.

Yeni konular

Geri
Yukarı