Mavi ekran hatası

HDD ihtimali var, ama çok çok düşük.
Bu hata işlemci grubunu ilgilendirir.

Her bilgiye inanmayın.
O zaman Eren ustanın dediği UV ayarlarını da yaptım bekleyip görelim, peki bu sorun işlemci tarafında donanımsal bir sorun olduğuna da işaret eder mi

O zaman Eren ustanın dediği UV ayarlarını da yaptım bekleyip görelim, peki bu sorun işlemci tarafında donanımsal bir sorun olduğuna da işaret eder mi
Sorun donanımsal ama kalıcı değil. Belirli şartlar sağlarsak düzelecektir.

Bekliyorum acaba verecek mi hatayı yine diye. :)
Sistemi tümden kapatıp deneyin bakalım. UV ayarları kaydoldu ise sistemi tümden kapatın. Ardından yeniden açın. Açılınca şimdi söylediğim UV ayarlarını uyguluyorsa sorun çözülmüş olabilir. Chipset sürücüsünün yüklenmesi de yarar sağlamıştır diye düşünüyorum.
Undervoltla oynamadık şu an değil mi? Eski Undervolt ayarlarıyla duruyor.
Sanırım değiştirdi arkadaş ayarlarını hocam.

Sistemi tümden kapatıp deneyin bakalım. UV ayarları kaydoldu ise sistemi tümden kapatın. Ardından yeniden açın. Açılınca şimdi söylediğim UV ayarlarını uyguluyorsa sorun çözülmüş olabilir. Chipset sürücüsünün yüklenmesi de yarar sağlamıştır diye düşünüyorum.

Sanırım değiştirdi arkadaş ayarlarını hocam.
Olsun, fark etmez hocam.
Anladığım kadarıyla eski değerlere yine yakınız.

Olsun, fark etmez hocam.
Anladığım kadarıyla eski değerlere yine yakınız.
Yok değiştirmedim, şimdi yeni sürücü ile biraz devam edeyim yine hata alırsam bu kez ayarları değiştiririm diye düşünmüştüm.
Son güncellemeyi yaptım sonra tekrar mavi ekran yedim, Eren ustanın dediği değerlere düşürdüm tekrardan mavi ekran yedim. Şimdi UV tamamen geri çektim 5-6 saattir bir şey yok bakalım.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı