Mavi ekran hatası

Justice25

Decapat
Daha fazla  
Merhaba, dün gece Valorant oyununa girmeye çalışırken Vanguard yüklendikten sonra mavi ekran hatası aldım. vgk.sys ile alakalı bir hata verdi ve yeniden başlattım. Valorant'a girmeye çalışınca aynı hatayı vermeye devam ediyor. Vanguard silip tekrar yükledim fakat düzelmedi. Normalde herhangi bir problem yok bilgisayarda. Daha önce Valorant'ta da yoktu. Öylesine bir girmek isterken karşılaştım. Minidump dosyasını aşağıya ekliyorum, yardımcı olacaklara şimdiden teşekkür ederim.

Minidump google drive

Ayrıca Memtest86 bellek testini şuan yapıyorum, bittiğinde sonuçları da ekleyeceğim.

Son düzenleme:
Merhaba juctice25. bu sorunu ortadan kaldırmak için; aşağıdakileri uygularsanız mavi ekran hatasını çözebilirsiniz. bilgisayarıma sağ tıklayıp; özellikler > sistem özellikleri > gelişmiş > başlangıç ve kurtarma bölümünden "otomatik olarak yeniden başla" kutusunu boşaltın. Yaptıktan sonra tamama tıklayın ve bilgisayarınızı yeniden başlatın sorun çözülmüş olacaktır iyi günler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba juctice25. bu sorunu ortadan kaldırmak için; aşağıdakileri uygularsanız mavi ekran hatasını çözebilirsiniz. bilgisayarıma sağ tıklayıp; özellikler > sistem özellikleri > gelişmiş > başlangıç ve kurtarma bölümünden "otomatik olarak yeniden başla" kutusunu boşaltın. Yaptıktan sonra tamama tıklayın ve bilgisayarınızı yeniden başlatın sorun çözülmüş olacaktır iyi günler.
Öncelikle cevabın için teşekkür ederim memtest henüz şimdi bitti çözümü deneyip yazacağım, Memtest86 da bellekler herhangi bir hata bulmadı.

Yeni konular

Geri
Yukarı