Mavi ekran hatası

Mavi ekran hatası alıyorum ben.

Hemen inceliyorum.

Mavi ekran hatası alıyorum ben.

Memtest86 testi yapın: Memtest86 ile Bozuk RAM Testi ve sonucu atın eğer RAM hata vermez ise http://www.hdtune.com/files/hdtunepro_575_trial.exe indirip scan kısmından quick scan kaldırıp sonucu atın.

Hemen inceliyorum.

Memtest86 testi yapın: Memtest86 ile Bozuk RAM Testi ve sonucu atın eğer RAM hata vermez ise http://www.hdtune.com/files/hdtunepro_575_trial.exe indirip scan kısmından quick scan kaldırıp sonucu atın.

Not eğer hiçbir hata vermez ise Java'yı kaldırıp son sürüm kurun.

Son düzenleme:
Ayarlar doğru mu?

Moderatör beni 1 saatliğine banladı kusura bakmayın farklı hesaptan girmek zorundayım sorunu düzeltmek istiyorsak lütfen raporlamayın beni.

Dosya Ekleri

• C5DEB002-ED1C-465D-A13A-967631F79C7B.jpeg
    C5DEB002-ED1C-465D-A13A-967631F79C7B.jpeg
    176,4 KB · Görüntüleme: 18
Ayarlar doğru mu?

Moderatör beni 1 saatliğine banladı kusura bakmayın farklı hesaptan girmek zorundayım sorunu düzeltmek istiyorsak lütfen raporlamayın beni.

Ayarlar doğru ama farklı hesap kullanmak ban sebebi diye biliyorum haberin olsun.

2 ay boyunca bende çözememiştim bu sorunu. Bellek testi yaptım, bittikten sonra bellekde sorun var dedi sonra gittim 2. el RAM aldım değistirdim gerçektende düzeldi. Fenelde ramlarden kaynaklı oluyor diye biliyorum. Özelliklede oyunlara girer girmez mavi ekran alıyordum. O da normal zaten RAM kullanımı arttığı için.

2 ay boyunca bende çözememiştim bu sorunu. Bellek testi yaptım, bittikten sonra bellekde sorun var dedi sonra gittim 2. el RAM aldım değistirdim gerçektende düzeldi. Fenelde ramlarden kaynaklı oluyor diye biliyorum. Özelliklede oyunlara girer girmez mavi ekran alıyordum. Oda normal zaten RAM kullanımı arttıı için.

RAM ile alakalı olabilir ancak RAM kullanımı artmasıyla alakası yok sistemin belleğn arızalı kısmını kullanınca mavi ekran alıyorsun.

RAM ile alakalı olabilir ancak RAM kullanımı artmasıyla alakası yok sistemin belleğn arızalı kısmını kullanınca mavi ekran alıyorsun.
Aynen öyle çip lerden belki bazıları arızılanmı olabilir. Bilmiyorum bende öyle olmuştu pc açıkken problem yoktu o zamanlar valorant ya da LOL girdiğimde mavi ekran alıyordum. Çok da illet bir şey ya bir sürü sebebide olabilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı