Mavi ekran hatası

leviathan59

Femtopat
Daha fazla  
RAM
gskill 8-8 16 gb
SSD veya HDD modeli
wd blue 1 tb hdd ve samsung evq 360 250 gb ssd
Ekran kartı
asus rx570
Anakart
msi a320 pro-e am3
İşlemci
amd ryzen 5 1600x
RX570 sistemde mavi ekran hatası. Mavi ekran ile ilgili bilgilendirme videonuzu izledim. Mavi ekran ile ilgili almış olduğum DMP dosyalarını eke paylaşıyorum. Yardımcı olursanız çok memnun olurum.

Disk hatası muhtemelen. Olay logları yönetim olayları kısmı ile disklerinin sağlık bilgilerini at.

öncelikle iyi akşamlar dilerim. mesajınızı geç gördüm. istediğiniz bilgileri istemiş olduğunuz formatta yükleyip tarafınıza paylaşıyorum. umarım tam anlamıyla sorun belli olmuştur. uygun vakitte ram ile işlemcimin sağlık durumunu kontrol etmek amaçlı tavsiye programları paylaşırsanız memnun olurum. https://drive.google.com/file/d/1xF4lzYUtmc43PkhHFyUrvWgm7hjLqicK/view?usp=sharing

Disk hatası muhtemelen. Olay logları yönetim olayları kısmı ile disklerinin sağlık bilgilerini at.

öncelikle iyi akşamlar dilerim. mesajınızı geç gördüm. istediğiniz bilgileri istemiş olduğunuz formatta yükleyip tarafınıza paylaşıyorum. umarım tam anlamıyla sorun belli olmuştur. uygun vakitte ram ile işlemcimin sağlık durumunu kontrol etmek amaçlı tavsiye programları paylaşırsanız memnun olurum. https://drive.google.com/file/d/1xF4lzYUtmc43PkhHFyUrvWgm7hjLqicK/view?usp=sharing

1711745720548.png

Yeni dosyalarınızı paylaşın mavi ekran alıyorsanız.
buyrun hocam güncel hali

öncelikle iyi günler dilerim herkese malesef mavi ekran sorunlarım devam etmekedir. bilgisayarımda birkaç aydır candan bezdirecek şekilde mavi ekran veya otomatik restart hatalarını almaya başladım. sorunun nereden kaynaklı olduğunu bir türlü bulamıyorum. yakın geçmişte hard diskimden şüphelenip yeni aynı markadan hdd aldım. sorunlarım kısmen azalsada hala değindiğin sıkıntılar devam etmektedir. Mavi ekran ile ilgili almış olduğum gerekli olabilecek dosyaları drive üzerinde paylaşıyorum. Yardımcı olursanız çok memnun olurum.

@Spyhis @684918

Son düzenleme:
@leviathan59 RAM sorunu olarak gözüküyor. RAM'lerini kontrol et.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
bir kontrol edeyim tşk ler

@leviathan59 RAM sorunu olarak gözüküyor. RAM'lerini kontrol et.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
testi tamamladım error sayısı 0 görünüyor fakat ekran kaydı alamadım. bu program tets sonucunu nereye kaydemişir.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı