Mavi ekran hatası

swordsofgod

Femtopat
Günde en az 2 kere mavi ekran hatası alıyorum yardımcı olabilecek var mı? Minidump dosyasını aşağıya bırakıyorum.

minidump

KS
swordsofgod

swordsofgod

Femtopat
Hata kodunun foroğrafını çek.

Unexpected Store Expection ve nadiren de olsa Memory Management.
Bir de fark ettiğim bir olay var sadece Insurgency:Sandstorm oynarken yapıyor. Başka programlarda sorun yok. Ets 2 oynarken bir kere bile almadım. Ama oyunla alakası nedir çözemedim?
@claus bir bakabilir misiniz?

Son düzenleme:

bahadiR^

Hectopat
DDU ile ekran kartı sürücünüzü tamamen kaldırıp en güncel olanı temiz bir şekilde kurun.
Memtest86 ile belleklerinizi test edin.

@MayCrasH Hocam yeni başladım da doğru mu gidiyorum? :D

KS
swordsofgod

swordsofgod

Femtopat
DDU ile ekran kartı sürücünüzü tamamen kaldırıp en güncel olanı temiz bir şekilde kurun.
Memtest86 ile belleklerinizi test edin.

@MayCrasH Hocam doğru mu gidiyorum. :D
Şuan HdTune ile test yapıyorum bitince önce ramleri daha sonra grafik sürücüsünü kaldırıp test edeceğim. Windows'un bellek tanılama aracını kullansam sorun olur mu?

Murat5038

Yottapat!
Sosyal Tayfı
Makaleler
36
Yer
Sakarya
Ekran kartı ve disk sorunu gözüküyor. GPU sürücülerinizi güncelleyin. HDD veya SSD kullanıyorsanız HDtune ile veya SSD aracı ile test edin.

türkishlokum

Centipat
Kardeşim eğer diğer arkadaşımızın dediği şey olmazsa 1.RAM slotunu çıkar aç eğer hala varsa çıkardığını tak diğerini çıkart eğer olmazsa söyle diğer yolları söyliyeyim.

KS
swordsofgod

swordsofgod

Femtopat
Ekran kartı ve disk sorunu gözüküyor. GPU sürücülerinizi güncelleyin. HDD veya SSD kullanıyorsanız HDtune ile veya SSD aracı ile test edin.
Gpu sürücülerim güncel Radeon ayarlarında güncelleme gözükmüyor. HDD'de sorun yok. 1588251836041.png
Hata sadece Insurgency:Sandstorm oyununda oluyor acaba çok ısındığından dolayı mıdır?

Yukarı