Mavi ekran hatası

swordsofgod

Femtopat
Günde en az 2 kere mavi ekran hatası alıyorum yardımcı olabilecek var mı? Minidump dosyasını aşağıya bırakıyorum.

minidump

Murat5038

Yottapat!
Sosyal Tayfı
Makaleler
36
Yer
Sakarya
Hata sadece Insurgency:Sandstorm oyununda oluyor acaba çok ısındığından dolayı mıdır?
Yukarıda yazdığım gibi sadece oyunla ilgili değiller. O oyunda daha çok oluyorsa oyun kaynaklı sorun olabilir. Isı değerlerini oyundayken takip ediyorsanız barajı aşmıyorsa ısı kaynaklı değildir.

KS
swordsofgod

swordsofgod

Femtopat
Yukarıda yazdığım gibi sadece oyunla ilgili değiller. O oyunda daha çok oluyorsa oyun kaynaklı sorun olabilir. Isı değerlerini oyundayken takip ediyorsanız barajı aşmıyorsa ısı kaynaklı değildir.
Sanırım ekran kartı kaynaklı çünkü şimdi de yazılımı kabul etmiyor.Radeon Software 1603 numaralı hatayı veriyor.
Temiz format attım ekran kartı sürücüsünü yükledim başarılı bir şekilde. Şimdi bakalım düzelecek mi.
Oyuna bir 30 dk girme fırsatım oldu mavi ekran almadım. Bakalım yarın alacak mıyım.

Son düzenleme:

Murat5038

Yottapat!
Sosyal Tayfı
Makaleler
36
Yer
Sakarya
En başta dediğim gibi ekran kartı ve diskle ilgili sıkıntılar gözüküyordu yeni dosyalar olursa paylaşırsınız.

KS
swordsofgod

swordsofgod

Femtopat
En başta dediğim gibi ekran kartı ve diskle ilgili sıkıntılar gözüküyordu yeni dosyalar olursa paylaşırsınız.
Tabii ki hocam yardımlarınız ve bana zaman ayırdığınız için teşekkür ederim.
Hocam ilk defa critical process died hatası aldım. @Murat5038
minidump

Son düzenleme:
KS
swordsofgod

swordsofgod

Femtopat
Tamam o hatadan sonra şuana kadar oynadım ve hata almadım. Sıcaklıktan da kaynaklı değilmiş. Oyun içerisinde gpu 68 cpu 53 civarlarında seyrediyordu.

Yeni konular

Yukarı