Çözüldü Mavi ekran minidump oluşmuyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 10

NoobEller

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Bugün itibarıyla 1 hafta içinde LoL oynarken 3. kez mavi ekran hatası aldım. Aldığım ilk 2 mavi ekran hatası oyunun tam ortasına denk geldiği için bilgisayarı beklemeden hemen kapat aç yaparak oyuna devam ettim. Bugün olan yani biraz önce yaşamış olduğum mavi ekranda ise beklemeyi tercih ettim çünkü oyun neredeyse bitmişti ben mavi ekran yedikten 25 saniye sonra falan bitirdik oyunu zaten o yüzden bir sıkıntı olmadı.

Biraz bekledikten sonra bilgisayar kendini yeniden başlat yaptı ve 2 dakika falan siyah ekranda bekletti galiba SSD kaynaklı bir sorun bazen normal açılışta da yapıyor ama bilmiyorum. Daha sonra nihayet şifre ekranına attı ve bilgisayara girdim daha sonra minidump dosyasını sizinle paylaşmak üzere direkt minidump klasörüne girdim. Ama klasör hâlâ boştu ne yapmam gerekiyor? Birileri anlatabilir mi? Çünkü bu olay biraz can sıkmaya başladı.

Çözüm
Otomatik olarak yeniden başlamıyor. Kendim nasıl yeniden başlatacağım? 30 Dk'dır yeniden başlasın diye bekliyorum. Güç tuşuna basınca direkt kapanıyor bilgisayar ve herhangi bir şey oluşmuyor.

Güç tuşundan kapatıp açtığınızda bir şey oluşmuyorsa yeniden başlatıldığında da oluşmaz var olan dosyanın üzerine yazı açıp deneyin.

Geri
Yukarı