Mavi ekran sonrası ekran çözünürlüğü düştü

Semihh35

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar arkadaşlar dün bilgisayarımı internet Cafe'ye bakıma götürdüm bakımını yaptırıp bilgisayarımı getirdim formatı attım ve 1-2 saat kullandıktan sonra mavi ekran hatası aldım mavi ekran hatasından sonra ekran çözünürlüğüm düştü. Yardımcı olabilir misiniz sizce neden olmuş olabilir?

Son düzenleyen: Moderatör:
Ekran kartı sürücüleriniz güncel olmayabilir.
Minidump paylaşır mısınız?

Merhabalar arkadaşlar dün bilgisayarımı internet Cafe'ye bakıma götürdüm bakımını yaptırıp bilgisayarımı getirdim formatı attım ve 1-2 saat kullandıktan sonra mavi ekran hatası aldım mavi ekran hatasından sonra ekran çözünürlüğüm düştü. Yardımcı olabilir misiniz sizce neden olmuş olabilir?

Mavi ekran, ekran kartı sürücüsü ile alakalı olabilir DDU ile kaldırıp tekrar kurun.

Adam bozdu mu la bilgisayarı .D Minidump dosyalarını atın bilgili arkadaşlar yardımcı olsun.

Adam bozdu mu la bilgisayarı. D minidump dosyalarını atın bilgili arkadaşlar yardımcı olsun.

Merhabalar hocam bilgisayarı sonunda açabildim :D zorla'da olsa açtım sürücüleri güncelledim şu anda çalışıyor gibi.
Ekran kartı sürücüleriniz güncel olmayabilir.
Minidump paylaşır mısınız?

Hocam buraya tıklayarak minidump dosyalarına ulaşabilirsiniz.

Böyle bir minidumpı ilk kez görüyorum, bu beni aşar gibi. Kusura bakmayın, yardımcı olamayacağım.

Hocam kusura bakmayın minidump dosyası daha önce paylaşmamıştım.
Böyle bir minidumpı ilk kez görüyorum, bu beni aşar gibi. Kusura bakmayın, yardımcı olamayacağım.

Nasıl yapmam gerekiyor yardımcı olursanız sevinirim.

Yeni konular

Geri
Yukarı