Mavi ekran sonrası GTX 1650 sistem üzerinde görüntülenemiyor

İşletim sistemi
Windows 11

kongepal

Yoctopat
Daha fazla  
SSD veya HDD modeli
TOSHIBA TR200
Ekran kartı
NVIDIA GeForce GTX 1650
Anakart
EXCALIBUR G770 (Laptop Anakartı)
İşlemci
Intel Core i7-10750H
Öncelikle selam,
Dün oyun oynarken; oyun bir anda dondu ve Alt Tab'a attı. Çalışmaya devam etti ancak oyuna giriş yapamadım. (oyun içerisinde hareket edebiliyordum ancak oyun ekranı yerine masaüstünü görüntülüyordum)
Ardından oyunu kapadım ve bilgisayar bir mavi ekran hatası verip kapandı. Bilgisayarı yeniden açıp oyuna girdiğimde ise; oyunun harici ekran kartı ile çalıştığını fark ettim ve aygıt yöneticisine baktığımda; ekran kartımın gözükmediğini fark ettim. (DxDiag üzerinde veya sürücü "NVIDIA GeForce Experience/Control Panel gibi uygulamalar da yoktu)
Belirttiğim mavi ekranın minidump dosyasını ekledim. Bilgi sahibi olanlar; inceleyip sorunun neden kaynaklı olduğunu paylaşabilirse sevinirim.

Şimdiden teşekkürler.

Minidump File

Öncelikle selam,
Dün oyun oynarken; oyun bir anda dondu ve Alt Tab'a attı. Çalışmaya devam etti ancak oyuna giriş yapamadım. (oyun içerisinde hareket edebiliyordum ancak oyun ekranı yerine masaüstünü görüntülüyordum)
Ardından oyunu kapadım ve bilgisayar bir mavi ekran hatası verip kapandı. Bilgisayarı yeniden açıp oyuna girdiğimde ise; oyunun harici ekran kartı ile çalıştığını fark ettim ve aygıt yöneticisine baktığımda; ekran kartımın gözükmediğini fark ettim. (DxDiag üzerinde veya sürücü "NVIDIA GeForce Experience/Control panel gibi uygulamalar da yoktu)
Belirttiğim mavi ekranın minidump dosyasını ekledim. Bilgi sahibi olanlar; inceleyip sorunun neden kaynaklı olduğunu paylaşabilirse sevinirim.

Şimdiden teşekkürler.

Minidump File

Sorunun umarım benimki gibi değildir ama bende Forza Horizon 5 oynarken bir an görüntü tamamen gitti ve ekran kartı bozuldu garantiye gönderiyorum bugün. Senin gerçi görüntü gitmemiş tamamen driver güncellemeyi dene.

Öncelikle selam,
Ardından oyunu kapadım ve bilgisayar bir mavi ekran hatası verip kapandı. Bilgisayarı yeniden açıp oyuna girdiğimde ise; oyunun harici ekran kartı ile çalıştığını fark ettim ve aygıt yöneticisine baktığımda; ekran kartımın gözükmediğini fark ettim. (DxDiag üzerinde veya sürücü "NVIDIA GeForce Experience/Control Panel gibi uygulamalar da yoktu)

Şimdiden teşekkürler.

Minidump File
Merhaba. Klasör boş görünüyor.

Kontrol eder misiniz?

Yeni konular

Geri
Yukarı