Mavi ekran sonrası PC yeniden başlıyor

İşletim sistemi
Windows 10

furkanozsoy22

Decapat
Daha fazla  
RAM
G.Skill 3200mhz
SSD veya HDD modeli
500gb m2 ssd kioxia
Ekran kartı
Rtx 3060 12gb
Anakart
ASUS Prime B450M k 2
İşlemci
Ryzen 5 5600
Merhaba genelde oyun oynarken ya oyunun ortalarına doğru ya başında ya da uzun süreli kullanımda aniden mavi ekran yiyorum. Çözümlerini denedim fakat hiçbiri olmadı. Minidump dosyalarımı paylaşacağım. PC'yi daha yeni aldım ve hemen bunun olması beni üzdü açıkçası. Hızlı bir şekilde yardımcı olursanız çok mutlu olurum. Teşekkürler.

Pc ye virüs bulaşmış olabilir. Sistem fazla kullanıldığında, ısınır. Isındığı zaman ise otomatik olarak kendini kapatabiliyor. Format atmayı deneyebilirsiniz.

PC'ye virüs bulaşmış olabilir. Sistem fazla kullanıldığında, ısınır. Isındığı zaman ise otomatik olarak kendini kapatabiliyor. Format atmayı deneyebilirsiniz.

Isındığından da olabilir fakat PC'yi yeni açtım direk oyuna girdim daha yeni açtığım gibi de mavi ekran aşmışlığım oldu. Dump dosyalarında 2 tane gözüküyor fakat ben 6 ya yakın mavi ekran yedim. Malwarebytes ile tarama gerçekleştireceğim.

Isındığından da olabilir fakat PC'yi yeni açtım direk oyuna girdim daha yeni açtığım gibi de mavi ekran aşmışlığım oldu. Dump dosyalarında 2 tane gözüküyor fakat ben 6 ya yakın mavi ekran yedim. Malwarebytes ile tarama gerçekleştireceğim.
Format atmak en iyisidir fakat isterseniz servise falan götürün batırın. Böyle kendiniz yapmanız zor.

Geri
Yukarı