Mavi ekran ve "reboot and select proper device" hatası

Apocalypsel

Yoctopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
İ3 3220
RX 550 2GB
8GB DDR3
H61FFK
Son zamanlarda sürekli mavi ekran hatası alıyorum. (bilgisayarınız bir sorunla karşılaştı yeniden başlatılması gerekiyor.) Yeniden başlatıldığında ise reboot and select proper device hatasını alıyorum, yardımcı olur musunuz?

Reis senin büyük ihtimal HDD ya da SSD sıkıntılı çünkü reboot and select proper device diyorsa zaten HDD ya da SSD'yi görmüyor ya da işletim sistemi sıkıntılı. İşletim sistemine girebiliyorsan depolama aygıtnın sağlığına bakar mısın?

Evet, mavi ekran verdikten sonra SSD mi görmüyor ancak bilgisayarı güç tuşundan kapatıp açınca açılıyor bilgisayar. SSD veya HDD de sıkıntı olsa hiç açılmaz mıydı?
Disk sağlıklarım şu şekilde;
SSD %80
HDD %90

Son zamanlarda sürekli mavi ekran hatası alıyorum. (bilgisayarınız bir sorunla karşılaştı yeniden başlatılması gerekiyor.) Yeniden başlatıldığında ise reboot and select proper device hatasını alıyorum, yardımcı olur musunuz?

Paylaşamıyorsan, bir fotoğraf çek de tam olarak ne hatası alıyorsun ona bakalım.

Ya disklerin bozuk, ya sistem dosyalarının bütünlüğü bozuk ya da bootloader'da bir sorun var.

Yeni konular

Geri
Yukarı