MEMORY_MANAGEMENT Mavi Ekran Hatası

Kazimdlmenk

Picopat
Daha fazla  
Merhaba, sürücülerimi DDU ile sildim. Sonra yükledim, gene mavi ekran veriyor. Minidump dosyalarımı atıyorum. İncelerseniz sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
"DISM" rehberini uygulayın.

Ekran kartı sürücülerini güncelle.

En başta DDU ile var olan sürücünü sil. Sonra ekran kartının kendi sitesinden en güncel WHQL imzalı sürücüyü indir.

En başta DDU ile AMD HD Audio sürücüsünü kaldırın. Sonra Realtek HD Universal Driver
Versiyon 6.0.9045.1 indirin. Driver kısmından Audio Drivers bölümünü seçeceksiniz.

Bende 2 tane ses kartı var ikisinidemi siliyim.

2 ses kartı mı? Nasıl yani? Harici bir ses kartı mı kullanıyorsunuz yoksa DDU yazılımı üzerindeki Realtek (WIP) diye geçen seçeneklerden mi bahsediyorsunuz?

"DISM" rehberini uygulayın.

Ekran kartı sürücülerini güncelle.

En başta DDU ile var olan sürücünü sil. Sonra ekran kartının kendi sitesinden en güncel WHQL imzalı sürücüyü indir.

En başta DDU ile AMD HD Audio sürücüsünü kaldırın. Sonra Realtek HD Universal Driver
Versiyon 6.0.9045.1 indirin. Driver kısmından Audio Drivers bölümünü seçeceksiniz.

Ben o Realtek dosyasını anlamadım ne indireceğim oradan?
Buradan setup. Exeyemi bascam?

2 Ses kartı mı? Nasıl yani? Harici bir ses kartı mı kullanıyorsunuz yoksa DDU yazılımı üzerindeki Realtek (WIP) diye geçen seçeneklerden mi bahsediyorsunuz?

Evet Realtek ile Sound Blaster var ama ben Realtek'i seçtim.

Buradan neyi seçeceğim?

Realtek.png

Kuracağınıza göre "setup.exe" olacak galiba.
Son durum nedir? Başka mavi ekran aldıysanız minidump paylaşın.

@Kazimdlmenk

Aldım ama şu an telefondayım bilgisayara geçtiğimde atarım minidump dosyalarımı.
Bir de benim bilgisayarım kasıyor ama kötüde bir bilgisayar kullanmıyorum özellikleride iyi neden olabilir?

Nedenini siz bizimle dosyaları paylaştıktan sonra öğreneceğiz. Burada ben ne sistemlerin mavi ekran sorununu çözdüm bir bilseniz... Yani olay sistemde değil sistemin içinde olan ve bitende diyebilirim.

Yeni mavi ekranlar bunlar.

Kuracağınıza göre "setup.exe" olacak galiba.
Son durum nedir? Başka mavi ekran aldıysanız minidump paylaşın.

@Kazimdlmenk

Yeni mavi ekranlar bunlar.

Nedenini siz bizimle dosyaları paylaştıktan sonra öğreneceğiz. Burada ben ne sistemlerin mavi ekran sorununu çözdüm bir bilseniz... Yani olay sistemde değil sistemin içinde olan ve bitende diyebilirim.

Bilgisayarım kasıyor yani onu çözmeye çalışıyom hangi dosyamı paylaşacağım? Eskisi kadar hızlı değil.

Bilgisayarınıza virüs bulaşma ihtimali var.

Kaspersky ile taratın ve virüs varsa temizleyin.

"sfc /scannow" rehberini uygulayın.

Paralımı o?

Ben ona o kadar para verememki.

PC'ye bir virüs bulaşmıştı ondan sonra performans kaybı yaşamaya başladımdı hem de bayya bayya sonra format atmaya çalıştım oldu ama mavi ekranlar almaya başladım işte olay tam olarak böyle oldu.

Burada ücretsiz.

Geri
Yukarı