Mavi kola - Yedigün Blue incelemesi

Merhaba, bu gün ufak tefek işlerimi halletmek için bakkala gitmiştim. Bir baktım reyonda mavi bir şey parıldıyor. Kaptım elime inceledim. Plastiğinin kalitesi güzel, F/P oranı berbat! Yahu 1 litre içeceğe 5 lira verdim. Tadı normal gazoza çok benziyor. Avantajı efsane şekil durması. Sistem incelerken kenarda duracak üf! Dilinizi Doritos risk gibi masmavi yapıyor. Bana çok zararlı geldi boyaması vesaire ama araştırma yapmadım.
Tat 6.5/10.
Görünüş 9.6/10.
Fiyat 4/10.
Bu paraya siyah kola alırım 🥳
Sarı kola hâlâ kötü.
Bu arada bana cam sili andırıyor.

images (49).jpeg

yedigun-1-lt-blue-yaban-mersini-ve-portakal.jpg

Son düzenleme:
Merhaba, bu gün ufak tefek işlerimi halletmek için bakkala gitmiştim. Bir baktım reyonda mavi bir şey parıldıyor. Kaptım elime inceledim. Plastiğinin kalitesi güzel, F/P oranı berbat! Yahu 1 litre içeceğe 5 lira verdim. Tadı normal gazoza çok benziyor. Avantajı efsane şekil durması. Sistem incelerken kenarda duracak üf! Dilinizi Doritos risk gibi masmavi yapıyor. Bana çok zararlı geldi boyaması vesaire ama araştırma yapmadım.
Tat 6.5/10.
Görünüş 9.6/10.
Fiyat 4/10.
Bu paraya siyah kola alırım 🥳
Sarı kola hâlâ kötü.
Bu arada bana cam sili andırıyor.

Eki Görüntüle 596008

Eki Görüntüle 596011
Bendede aynısı oldu bakkalda parıl parıl camsil gibi parlıyordu,aldım bir tadına bakayım dedim bardağın yarısında şişeyi lavaboya boşaltma kararı aldım.

Gerçekten ilginçmiş. Rengi hoşuma gitse de içmeyeceğim kola türü arasına biri daha eklendi gibi. Gerçi hepsi aynı halt ama bu daha yeni gördüğüm bir şey. Sarı kola ile devam. 😀
hqdefault (1).jpg

Bu arada aldıktan sonra açıp kapayıp 3-4 gün bekleyin efsane oluyor bence tadı. Yıllanmış şarap gibi bir mekanizması var.

Geri
Yukarı