Max 1250 TL'ye G3258 ve HD6850 Tabanlı PC Toplama

vanpersie

Hectopat
Daha fazla  
Bütçem Maximum 1250 TL ve vatandan başka bi yerden alma imkanım yok. Watch Dogs , GTA 4 gibi orta-yüksek oyunları oynamayı düşünüyorum. Monitörüm 1920x1080 olduğundan ram'i 8 GB yaptım. İleride bilgisayara hiçbir şey ekleyemem bunla 3-4 sene idare etmeyi düşünüyorum zaten dediğim oyunlardan fazlasını oynamayı düşünmüyorum. Topladığım bu sistemle Watch Dogs'u hangi ayarlarda oynayabilirim? Şimdiden yardımlarınız için teşekkür ediyorum...
vatandan pc.png

Yerinde olsam bu şekilde tercih ederdim. Ekran kartını değiştirmek ve ram eklemek kolaydır ama işlemci ve anakart kolay kolay değişmez sistem komple yenilenene kadar. Ayrıca almak istediğin kasa ve psu o kadar kötü ve kalitesiz ki çöp tenekesi ile eşdeğer.

1365.png

Vatandan başka bi yerden alma imkanım yok diyorum, monitörüm büyük diyorum 4 gb yetmez daha bişe eklemeyi düşünmüyorum diyorum, bütçem taş çatlasın 1250 tl diyorum siz bana 1370 TL'lik hemde başka siteden sistem atıyorsunuz ve ayrıca soğutucuyu almassam g3258'e ne ile overclock yapacağım? Ayrıca bu bütçeme 2x4 ram fazla. Benim beklentim Watch Dogs ve GTA 4 gibi oyunları orta ayarlarda kasmadan rahat oynatsın ve hd 6850 videolarına baktığımda bu işleri fazlasıyla görüyor. Ben size topladığım sistemin oyunlarda nasıl performans vereceğini soruyorum???

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı