Max 2200 TL monitör tavsiyesi

Bütçe
2200

Justinus

Decapat
Makaleler
1
Herkese merhaba, öncelikle forumlarda önceden açılmış başlıklara bakınca kendime uygun bir monitör bulamadım bundan dolayı hortlatmak istedim.

Aradığım özellikler şöyle;
1) Ekran yan dönebilmeli, yukarı aşağı hareket kabiliyeti olmalı bkz: ViewSonic XG2705 (yani pivot monitör, yazılımla uğraşmaya çalışıyorum.)
2) Arada oyun da oynadığım için ve göz sağlığını etkilediği için 144 Hz. Tercihim daha üstü de olabilir.
3) IPS ekran olmalı. Kavisli ya da düz olması çok önemli değil uyum sağlarım.
4) Minimum 24 inç olmalı eğer ki 27 olacaksa 2K olursa mükemmel olur böyle bir monitör için 2600 civarına kadar çıkabilirim.(Ben baktım ama çok zamanım ve fazla alternatif site bilmediğim için bulamadım)

İsteklerimin farkındayım ama siz forum takipçilerinin bana yardımcı olabileceğinizi umuyorum. İyi tatiller :)

Edit: Belirtmeyi unutmuşum photoshop ile uğraştığım için en iyisi IPS. Önereceğiniz ürünler IPS olursa sevinirim :)

Son düzenleme:
Herkese merhaba, öncelikle forumlarda önceden açılmış başlıklara bakınca kendime uygun bir monitör bulamadım bundan dolayı hortlatmak istedim.

1) Ekran yan dönebilmeli, yukarı aşağı hareket kabiliyeti olmalı bkz: ViewSonic XG2705 (yani pivot monitör, yazılımla uğraşmaya çalışıyorum.)
2) Arada oyun da oynadığım için ve göz sağlığını etkilediği için 144 Hz. Tercihim daha üstü de olabilir.
3) IPS ekran olmalı kavisli ya da düz olması çok önemli değil uyum sağlarım.
4) Minimum 24 inç olmalı eğer ki 27 olacaksa 2K olursa mükemmel olur böyle bir monitör için 2600 civarına kadar çıkabilirim.(Ben baktım ama çok zamanım ve fazla alternatif site bilmediğim için bulamadım)

İsteklerimin farkındayım ama siz forum takipçilerinin bana yardımcı olabileceğinizi umuyorum. İyi tatiller :)
SAMSUNG LC27FG73FQMXUF 27" 1ms(MPRT) 144Hz Quantum Dot Curved Monitör Monitör (mediamarkt.com.tr)

3) IPS ekran olmalı kavisli ya da düz olması çok önemli değil uyum sağlarım.

Şöyle bir monitör var hocam. LİNK1

Bu monitöre göz atabilirsiniz.
Ekleme: Hocam 2600 sandım bütçeyi kusura bakmayın.
İçim gidiyor içim :D. Ben şuan ViewSonic XG2705 kullanıyorum ve pikseller cidden belli oluyor. Az araştırdım pikseller arasındaki fark baya fazla yani pikseller daha büyük. O yüzden 27 inç olacaksa 2K olsun da gözlerim ağrımasın diye bakıyorum. Ben 1840 TL ye indirimli almıştım, ölü piksel ve bulutlanma çok olduğu için de iade edicem. o yüzden düzgün bir şey alayım istiyorum...

Yeni konular

Geri
Yukarı