Max 3000 TL Cep Telefonu Önerisi

İndirimlerde yakalayabilirseniz S8 öneririm.

P20 Lite olabilir S7 edge olabilir, keşke isteklerinizide yazsaydınız benim önerilerim P20 Lite S7 Edge Casper Via A3 Plus S8 olabilir LG V30+ Plus, HTC U11 3000 TL ye bir çok telefon var keşke isteklerinizide söyleseydiniz: kamera ekran boyutu oyun performansı vb.

P20 Lite olabilir S7 edge olabilir, keşke isteklerinizide yazsaydınız benim önerilerim P20 Lite S7 Edge Casper Via A3 Plus S8 olabilir LG V30+ Plus, HTC U11 3000 TL ye bir çok telefon var keşke isteklerinizide söyleseydiniz: kamera ekran boyutu oyun performansı vb.
Günlük işlerimi karşılayabilmesi için kamera, işlemci ve pil yönünden güçlü olması gerekli. Pek sık oyun oynamam ama PUBG ve Asphalt 9 gibi oyunları vakit geçirmek için oynarım.
Nokia 8, Sony Xperia XZ1, Xiaomi Mi 6 modellerine göz atabilirsiniz.
Nokia ve Sony tasarım açısından hoşnut bırakmadı beni. Ama Mi 6'yı istek listeme ekledim.
Nokia 8
Bütçeni az bişe arttırabilirsen Xioami Mi8 öneririm
Xiaomi Mi 8'i de istek listeme ekledim. Teşekkürler.
Peki Honor Play veya Pocophone F1 telefonlarının Türkiye'ye gelmesini beklemeli miyim ?

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı