Max 450 TL mouse önerisi

dburva

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar başlıktan da belli olacağı gibi sorum bu. Yaklaşık 5 senedir DeathAdder Chroma kullanıyorum ama 5 ay öncesinde mouse çift left Click basmaya başladı. Biraz kurcaladıktan sonra düzelir gibi oldu ama eskin haline geri döndü.Hatta artık bazen basmıyor ve genelde double Click atıyor. Biraz araştırdım ve bulduklarım Rival 600, Rival 710 ve DeathAdder Elite oldu. Siz ne önerirsiniz?
Bu arada çok FPS oyunları oynamıyorum ama çizim yaparken veya oyun oynerken mousenin rahat hissetirmesi ve uzun bir süre dayanması önceliğimdir.

Zowie EC2-a CS:GO için almıştım genellikle esporcular geneli bu fareyi kullanıyor bunu önerebilirim kendimde kullanıyorum veya Razer Mamba alabilirsiniz kablosuz olarak ve ışıklı mışıklı :D.

Logitech G502 modeli güzeldir.

Hocam bu biraz pahalı benim için ya :D
Zowie EC2-a CS:GO için almıştım genellikle esporcular geneli bu fareyi kullanıyor bunu önerebilirim kendimde kullanıyorum veya Razer Mamba alabilirsiniz kablosuz olarak ve ışıklı mışıklı :D.

Hocam bu da güzelmiş ama 500 TL biraz yukarıda oluyor bütçem için :(

Hocam bu biraz pahalı benim için ya :D.

Hocam bu da güzelmiş ama 500 TL biraz yukarıda oluyor bütçem için :(

bu linkte indirimde almanızı tavsiye ederim ama stokta yok

Bu linkte indirimde almanızı tavsiye ederim ama stokta yok

Hocam biraz baktım cidden bu da güzelmiş. Şu an daha çok arada kaldım :D
5 Sene Deathadder kullanmışsın, kesinlikle yenilenmiş olan Deathadder V2 almalısın, hem alışma süreci olmaz hem de güzel yenilikler barındıran bir mouse.
Bu da çok mantıklı geldi hocam :D

Son düzenleme:

Geri
Yukarı