Max 500 TL Klavye - Kulaklık Önerisi

BatuhanKlc

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar max bütçem 500 TL bu bütçe toplamında bana iyi bir oyuncu kulaklığı ve klavyesi önerir misiniz? Aklımda bir kaç model var ama yine de danışmak istedim. Genel olarak CS:GO COD BF gibi oyunlar oynarım ama film ve müzikte çok dinlerim. Klavye hep mekanik RGB istedim ama bütçeyi oturtamadım :) Aklımda olan modeller şunlar;

Klavye: CM Masterkeys Lite L (RGB) ( Gameekstra'da 177 TL ye buldum.)
Kulaklık: Steelseries Siberia 200 - Kingston HyperX Cloud Core - CM MasterPulse ( 3 versiyonu mu ne vardı en ucuz olanından bahsediyorum) ( Steelseries'in sesini test ettim çok hoşuma gitti ama mikrofonu beğenmedim CM içinde mikrofonu kötü diyorlar ama yinede kararsızım. Gerçi zaten ayrı bir mikrofon kullanıyorum Trust marka gayet memnunum. )

Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler :)

Son düzenleyen: Moderatör:
Bütçeyi az daha zorlarsan klavye olarak HyperX Alloy FPS, kulaklık olarak da Cooler Master MasterPulse modelini öneririm. Zaten harici bir mikrofonunuz varmış.

Bende bu var:

Kulaklık Rampage RW6 7.1 (180 TL)
Klavye + Mouse KM-R1 (140 TL)

Birkaç şey hariç gayet memnunum, tavsiye ederim.

Ancak diğer modellerle pek karşılaştırma yapmadığım için kesin bir şey söyleyemem.

Bende bu var:

Ancak diğer modellerle pek karşılaştırma yapmadığım için kesin bir şey söyleyemem.
images.jpg

Bende bu var:

Rampagenin mouse ve klavyeleri iyi (bizzat KM-R1 modelini kullandım) ancak sakın kulaklıklarını almayın. Ben aldım 3 aya bozuldu.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı