Steam Max Payne 1&2 37 TL

Max Payne'i bilmeyen yoktur. Bu efsane oyunlar remastered versiyonları geleceği gerekçesiyle Steam'den kaldırılmıştır efendim.
Bu arada oyunların neden Steam'den kaldırıldığına dair resmi açıklama olmadığı gibi bazı ülkeler hâla daha oyunu Steam'den alabiliyor. Ayrıca oyunlar Remastered değil Remake olacak. Bu yanlışları düzeltirseniz sevinirim.

Bu arada oyunların neden Steam'den kaldırıldığına dair resmi açıklama olmadığı gibi bazı ülkeler hâla daha oyunu Steam'den alabiliyor. Ayrıca oyunlar Remastered değil Remake olacak. Bu yanlışları düzeltirseniz sevinirim.
Kusura bakmayın biraz acele açtım konuyu.

Alınır mı sizce? Normalde ne kadar?
Bence alınır, Hiç olmazsa kütüphanede dursun. Bence halen oynanabilecek oyunlardır max payne oyunları. Normalde steamde çok daha ucuza alınabilirdi ancak oyunlar kaldırılınca steam key fiyatları uçuyor. Yabancı sitelerde 3-4 dolar bandında tek oyun.

Evet, fark ettim. Nasıl yaptınız? İlk defa görüyorum.
Resim ekle, üstüne tıklayıp bağlantı ekle, linki yapıştır.

Alınır mı sizce? Normalde ne kadar?
Oyunun Steam'de satıştan kaldırılmadığı ülkeler arasında en ucuz Norveç kronu ile alabiliyorsun. Onda da tanesi 127TL'ye denk geliyor. Steam Türkiye'de satıldığı zamanlarda ise 2 oyunu 7TL'ye alabiliyordun.

Oyun bazı ülkelerde kaldırıldı remake duyurusuyla paralel olarak.
Daha gelmesine en az 2 yıl var.
GTA Trilogy gibi tek pakette Remake iki oyun olarak satılacak

Bu ikisi hala taş gibi ilk oyuna bir patch yapmanız lazım. 2. oyun sorunsuz.
Sırf koleksiyon amaçlı kütüphanede tutulur.
Mağazalardan tamamen kaldırılınca key bulmak çok zor ve maliyetli olacak.

PlayStore'da hesap açma konusunda sorun yaşıyorum, halledemedim bir türlü. Aylardır satılıyor zaten ilk iki oyun ama hala halledemedim. İlk oyunu zaten önceden almıştım da ikinci eksiği tamamlasam iyi olacak, orijinali de dursun kenarda. Neyse, benzer sorunu yaşayan var mı?

PlayStore'da hesap açma konusunda sorun yaşıyorum, halledemedim bir türlü. Aylardır satılıyor zaten ilk iki oyun ama hala halledemedim. İlk oyunu zaten önceden almıştım da ikinci eksiği tamamlasam iyi olacak, orijinali de dursun kenarda. Neyse, benzer sorunu yaşayan var mı?
Yardımcı olabilirim belki, nasıl bir sorun yaşıyorsunuz ki ?

Yeni konular

Geri
Yukarı