Max Payne 1, Steam key 15,27 TL!

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Kod bitmiş hocam uğraşmayın bence. Zaten kod olsa Gamebillet'te de kod olurdu. Gönlünüz rahat etmiyorsa şunu deneyebilirsiniz .Başka bir oyunu sepete ekleyip ödeme yapabiliyorsanız o sitede kod bitmiş demektir.
Ama bu farklı bir hata değil mi? Satışta çünkü. Reddit'te destek ile iletişime geçin denilmiş.

Zamanında steam'den alamayınca başka yöntemlerle oynayıp bitirmiştim 1 ve 2'yi şimdi bir daha oynamak için alacağım ama 3'e zam gelmişti bi ara, bende zamdan sonra almaya niyetlenip alamamıştım. Ucuzken alıp kod olarak satan var mıdır acaba?
Max Payne 3 ucuza hiçbir yerde yok maalesef ki.

Bende etkineştirdim siteden. Çok güzel oldu, 60TL vermek istemiyordum oyuna ucuza almış olduk :D
GTA Vice City, sa, 3; Max Payne 2 keyi ucuza satan bir yer biliyorsanız atabilirsiniz.

Bende etkineştirdim siteden. Çok güzel oldu, 60TL vermek istemiyordum oyuna ucuza almış olduk :D
GTA Vice City, sa, 3; Max Payne 2 keyi ucuza satan bir yer biliyorsanız atabilirsiniz.
Max Payne 2 için attığım sitede kod bitmiş. Gamebillet sitesini takip ederseniz kodlar yenilenirse sonradan Gamebillet'ten alabilirsiniz. Ben yenileneceğini düşünüyorum. Siz takip edin.

• Beğen
İfadeler: DTB
Aldım, parayı çekti. Kod göremiyorum. Nerede yazıyor kod?
Sağ üsten profile tıklayın ve my games diyin sonra açılan sayfada kodu göster benzeri bir şey çıkıyor ona basın.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı