Çözüldü Max Payne 1 Steam'de açılmıyor e2_d3d8_driver_mfc.dll

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

pixeliko

Hectopat
Makaleler
16
Yer
Türkiye
Steam'den kaldırıldı diye zamanında internetten yükleyip diye oynamak zorunda kalmıştım, internette ucuza kod varmış emeğe saygıdan aldım bir daha oynamak için ama oyun açılmıyor. Türkçe yama kurmuştum ama onunla alakası yok sanırım çünkü kaldırdım yine olmadı.

Çözüm
Sildikten sonra da açılıp açılmadığını kontrol ettin mi? Ettiysen ve açılmadıysa e2_d3d8_driver_mfc.dll bu DLL dosyasıyla ilgili bir sorun olabilir ama emin değilim. Bir şeyler deneyelim.

Bu dosyayı indirip oyunun dosya konumuna at, atmadan önce değiştireceği dosyaların yedeğini al mutlaka. Oyunun dosya konumuna atacağın dosya ilk oyunun dosyası olmalı. Yani Max Payne adlı klasörü atacaksın.
Harbi sinir oldum. Emeğe saygı dedik aldık satın aldık korsanı daha düzgündü. Kod olarak almasam iade ederdim. Dediklerinize de yarın bakacağım.

Rapor oluşturup paylaşırsanız inceleyebilirim. Sorunun ana kaynağı rapordan belli olabilir belki de.
Doğru yaptım umarım.
Bütün yöntemleri denedim ama olmuyor arkadaş, delirmek üzereyim. Tek istediğim Steam'den Max Payne oynamak. Son ümidim sizsiniz.

Son düzenleme:
Harbi sinir oldum. Emeğe saygı dedik aldık satın aldık korsanı daha düzgündü. Kod olarak almasam iade ederdim. Dediklerinize de yarın bakacağım.

Doğru yaptım umarım.
Bütün yöntemleri denedim ama olmuyor arkadaş, delirmek üzereyim. Tek istediğim Steam'den Max Payne oynamak. Son ümidim sizsiniz.
Oyunu en son alan sizdiniz herhalde. Şimdi de oyun mu açılmıyor? Bu oyunu oynamak sizin için bayağı zor olmuş. 😀 Oyunu açsanız bile Steam'de ses problemi var en temizi maalesef ki mod kurmak. Türkçe yama ile ses problemi gideriliyor.

Bu da oyunu düzelten mod:

Önceden korsan oynadığınız modlu veya oyunun orijinal CD crackleri olduğu için orijinalden daha düzgün çalışıyorlar. Rockstar PC portları şaşırtmıyor yani. Ben de zamanında Max Payne 1-2 ve'yi bu modlarla Widescreen temiz bir 1920x1080 çözünürlükte bitirmiştim. Umarım sorununuzu çözer bu mod.

Oyunu en son alan sizdiniz herhalde. Şimdi de oyun mu açılmıyor? Bu oyunu oynamak sizin için bayağı zor olmuş. 😀 Oyunu açsanız bile Steam'de ses problemi var en temizi maalesef ki mod kurmak. Türkçe yama ile ses problemi gideriliyor.

Önceden korsan oynadığınız modlu veya oyunun orijinal CD crackleri olduğu için orijinalden daha düzgün çalışıyorlar. Rockstar PC portları şaşırtmıyor yani. Ben de zamanında Max Payne 1-2 ve'yi bu modlarla Widescreen temiz bir 1920x1080 çözünürlükte bitirmiştim. Umarım sorununuzu çözer bu mod.
:D Tekrardan merhabalar hocam, yine ben. Hemen deniyorum dediklerinizi.
Raporda ilk gözüme çarpan RivaTuner yazılımı oldu, devre dışı bırakıp girmeyi deneyebilir misiniz?
Kapadım yine olmadı.

İndirdim ama çok fazla dosya var, yanlış bir şey yapmak istemiyorum. Mümkünse neyi nerede ne şekilde yapmam gerektiğini açıklayabilir misiniz?

:D Tekrardan merhabalar hocam, yine ben. Hemen deniyorum dediklerinizi.

Kapadım yine olmadı.

İndirdim ama çok fazla dosya var, yanlış bir şey yapmak istemiyorum. Mümkünse neyi nerede ne şekilde yapmam gerektiğini açıklayabilir misiniz?
Sayfanın içinde yazıyor. hangi kategorideyseniz onu indirip kuracaksınız. İndirdiklerinizi de oyun klasörünü kopyalayıp yapıştırmanız yeterli diye hatırlıyorum.

Geri
Yukarı