Oyun Max Payne 1 veya Max Payne 2 18TL

@Vantasyah @Schale denemekten zarar gelmez. Fakat hem VPN ile bağlanacağın ülkeye göre keyin aktif olabileceği ülkeler değişir hem de hesap açma zorunluluğu var.

Eğer key global olmazsa Türkiye'de aktifleştirilemez.

Bende onu demek istemiştim.

Bende onu demek istemiştim.

Hocalarım bir haberim var. Phispon 3 le bağlandım hala 18.00 try yazıyor. Alma sayfasına girmeye deneyeceğim.

Ne yazıkki olmadı hocam.

Son düzenleme:
İlginç bir siteymiş. Madem Türkiye'ye satış yapılmıyor niye ürün sayfasında "bölgenizde etkinleştirilir" yazıyor anlamadım. Etkinleştirilebilir bölgeler listesinde Türkiye de yazıyor. Bu durumda yurt dışında bir tanıdığa aldırsak biz aktifleştirme yapabiliyoruz sanırım.

Edit: Romanya üzerinden girince 9.99$ dedi.

Geçmiş tarihli şikayetlere bakınca benzer durumu yaşayan insanlar olduğunu gördüm. Türkiye ismi geçiyor olmasına rağmen satış veya aktivasyon yapılamadığını ve desteğe yazdıklarında da Türkiye'de geçerli olmadığını söylemişler. Ürün sayfasında Türkiye ismi yazıyorsa ve üzerine bir de TL cinsinden özel fiyat belirleniyorsa bu düpedüz clickbait oluyor. Düzenbaz bir siteye benziyor.

Son düzenleme:
VPN'le almaya çalıştığınızda dolarla alıyorsunuz haberiniz olsun. Parayı çekerse dolar bazında çekebilir.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı