Max Payne 1 ya da 2 için remake gelir mi?

mr2cm

Centipat
Daha fazla  
Yıllardır Max Payne serisini biliyorum. Çok ufak yaşlarımda bile abimle beraber oynardık. Bu güzel şaheserlerin remake versiyonu çıkmıyor. Evet Rockstar Games çok remake yapan bir şirket değil fakat bir remake oyunu çıksa Max Payne'nin o güzel karanlık atmosferini çok güzel yansıtabilirler.

Geçenlerde Max Payne 1 ve 2'nin yapımcılarından biri olan (ve ilk Max Payne oyununda ana karakterimizin yüzü olan) Sam Lake bir fotoğraf attı. Elinde bir kağıt vardı ve büyük işler gibi bir şey yazıyordu. Fotoğrafın altında yani.

Dostlar kısacası Max Payne veya Max Payne 2 remake görebilir miyiz?

Yıllardır Max Payne serisini biliyorum. Çok ufak yaşlarımda bile abimle beraber oynardık. Bu güzel şaheserlerin remake versiyonu çıkmıyor. Evet Rockstar Games çok remake yapan bir şirket değil fakat bir remake oyunu çıksa Max Payne'nin o güzel karanlık atmosferini çok güzel yansıtabilirler.

Geçenlerde Max Payne 1 ve 2'nin yapımcılarından biri olan (ve ilk Max Payne oyununda ana karakterimizin yüzü olan) Sam Lake bir fotoğraf attı. Elinde bir kağıt vardı ve büyük işler gibi bir şey yazıyordu. Fotoğrafın altında yani.

Dostlar kısacası Max Payne veya Max Payne 2 remake görebilir miyiz?
Gelmez çünkü rockstar hiç bir oyununa remake getirmedi.

Rockstar'ın bu oyunlara remake getireceğini hiç sanmıyorum. Gelecekse de bu remake'ler Remedy Entertainment tarafından gelmeli.

Rockstar harika bir iş çıkartmıştı Max Payne 3'te. Fakat oyunun tek ve çok önemli bir eksiği vardı. Karanlık hava. Her ne kadar Flashback Chapter'larda bu havayı iyi işlemiş olsalar da yeterli değildi. Karanlık havayı en iyi işleyen şirket Remedy'di.

Fakat oyun Rockstar Games'e satıldı ve karanlık havasını kaybetti.

Küçük bir bilgi: İlk iki oyun Rockstar Games'e değil, Remedy Entertainment şirketine ait. Rockstar ikinci oyunun dağıtımını ve üçüncü oyunun yapımını üstlenen bir firma.

Rockstar'ın bu oyunlara remake getireceğini hiç sanmıyorum. Gelecekse de bu remake'ler Remedy Entertainment tarafından gelmeli.

Rockstar harika bir iş çıkartmıştı Max Payne 3'te. Fakat oyunun tek ve çok önemli bir eksiği vardı. Karanlık hava. Her ne kadar Flashback Chapter'larda bu havayı iyi işlemiş olsalar da yeterli değildi. Karanlık havayı en iyi işleyen şirket Remedy'di.

Fakat oyun Rockstar Games'e satıldı ve karanlık havasını kaybetti.

Benim için Max Payne 3 harika bir oyun ama bir Max Payne oyunu değil.

Rockstar harika bir iş çıkartmıştı Max Payne 3'te.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

''9 saatlik bir GTA5 görevi olan Max Payne 3...'' Oyun daha iyi özetlenemezdi. Kötü bir oyun bence :D

Gerek yok bence, oyunlar böyle de efsane gözüküyor.

Ve adamlar öngörülü imiş, çözünürlük 4K'ya bile çıkıyor diye biliyorum. Zamanının oyunları gibi sadece 4.3 destekli değil.

Geri
Yukarı