Max Payne 1 ya da 2 için remake gelir mi?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

''9 saatlik bir GTA5 görevi olan Max Payne 3...'' Oyun daha iyi özetlenemezdi. Berbat bir oyun bence :D
Sizin için öyle ama benim için harika bir Max Payne oyunu.

Oyuna sadece ''Max Payne güvenlik görevlisi olmuş'' düşüncesiyle bakmamak lazım. Oyunun konusu o değil çünkü. Sadece hikaye öyle başlıyor. Sırf karanlık olmadığı için oyun eleştirilere maruz kaldı. GTA IV ve GTA V'den çok daha kaliteli bir iş bence.

Oyuna sadece ''Max Payne güvenlik görevlisi olmuş'' düşüncesiyle bakmamak lazım. Oyunun konusu o değil çünkü. Sadece hikaye öyle başlıyor. Sırf karanlık olmadığı için oyun eleştirilere maruz kaldı. GTA IV ve GTA V'den çok daha kaliteli bir iş bence.
Ben de GTA IV'yi çok severim ama oyunun optimizasyon sorunu vardı.

Ben de GTA IV'yi çok severim ama oyunun optimizasyon sorunu vardı.
GTA IV'ü ben de çok severim ama konu o değil. Max Payne 3'ün GTA IV'den daha iyi olması. :)

2012 yılında çıkmasına rağmen insanların gömdüğü MP3 çoğu günümüz oyununu gömüyor. :)

Çok büyük hatası var bence. Oyunun içinde olduğumun algısını kıran.

Oyunda sanki arenada gibiyiz. Açıkçası beni rahatsız etmese de hep bunun farkındaydım ve oyunun içine girmemde zorlaştırdı beni.

Onun dışında efsane oyun.

GTA IV'ü ben de çok severim ama konu o değil. Max Payne 3'ün GTA IV'den daha iyi olması. :)

2012 yılında çıkmasına rağmen insanların gömdüğü MP3, çoğu günümüz oyununu gömüyor. :)

Shooter mekanikleri, grafikleri falan çok hoş oyunun, çöp diyen hakkını vermiyor bence. Zorluk olarakta iyi. Ama bir Remedy oyunu değil. Aynı havaya sahip değil yani. Bana göre MP2'nin alternatif sonu bir ''canon ending''. Yani hikaye benim için orada bitti.

Shooter mekanikleri, grafikleri falan çok hoş oyunun, çöp diyen hakkını vermiyor bence. Zorluk olarakta iyi. Ama bir Remedy oyunu değil. Aynı havaya sahip değil yani. Bana göre MP2'nin alternatif sonu bir ''canon ending''. Yani hikaye benim için orada bitti.
Dediğim gibi, gömenler sırf karanlık olmadığı için veya hikayeye ''güvenlik görevlisi, haha'' gözüyle baktığı için gömüyor. (y)

Spoiler derdi olduğundan hikayeyi de söyleyemiyorum. İnternette varsa okusun merak edenler.

Geri
Yukarı