Max Payne adlı oyun telefona kurulmuyor

Arkadaşlar oyunun APK olarak kurdum. Ancak RAR'dan çıkaramıyorum. Uygulama olarak Play Store'dan RAR indirdim. Yardımcı olur musunuz?
Oyun eğer bilgisayar versiyonuysa telefonlar EXE dosyalarını açamaz bu yüzden çalışamaz APK dosyaları genelde sıkıştırılmıyor.
Ha eğer denemek istiyorsanız tıklayıp açmanız yeterli ya da üzerine basılı tutup RAR'dan çıkarın.

Arkadaşlar oyunun APK olarak kurdum. Ancak RAR'dan çıkaramıyorum. Uygulama olarak Play Store'dan RAR indirdim. Yardımcı olur musunuz?
Şimdi anlamadım APK olarak kurduktan sonra uygulama direkt yüklenmiyor mu RAR ne alaka? Bilgisayar versiyonunu mu indirdiniz acaba?

Hayır mobil versiyonunu indirdim. APK olarak kurdum oyun yüklendi. Ama oyun açılmıyor.

APK dosyası yüksek boyutlu uygulamalarda/oyunlarda iki parça servis ediliyor.
Birisi sadece Launcher görevi görürken, normalde bir tane daha indirmiş olacağınız dosya ise veri tabanı oluyor.
APK dosyasını kurduktan sonra oluşturduğu APK dosyasını bulun ve büyük ihtimal yanında indirdiğiniz oyun dosyalarını içine atın.

Aoc da gta sa definitive edition apksını kurmadan önce play store dan 2 3 mb indirin sonra iptal edin sonra apk yı kurun diyordu. Eğer play store da indirilebi ise olabilir.olmazsa bende bilmiyorum bende gta definitive edition da aynı sorunu yaşıyorum.

Birisi sadece Launcher görevi görürken, normalde bir tane daha indirmiş olacağınız dosya ise veri tabanı oluyor.
APK dosyasını kurduktan sonra oluşturduğu APK dosyasını bulun ve büyük ihtimal yanında indirdiğiniz oyun dosyalarını içine atın.
Rardaki dosyaları mı diyorsunuz?

Oyunu açtıktan sonra bu hatayı alıyorum.

Obb yi indirdin mi?
Evet

Dosya Ekleri

• Screenshot_2024-05-12-19-36-33-520_com.rockstar.maxpayne.jpg
    Screenshot_2024-05-12-19-36-33-520_com.rockstar.maxpayne.jpg
    54,7 KB · Görüntüleme: 10

Yeni konular

Geri
Yukarı