Maxgaming.com kullanan var mı?

Hocam merhabalar @komanaçiiiiiii maxgamingden mouse alacağım fakat vergi olayını bilmiyorum, sitede sadece 10 dolar kargo ücreti yazıyor, onun dışında vergi olayı nasıl oluyor? Teşekkürler şimdiden
Merhaba dün gece mouse siparişi verdim. Vergi neye göre belirleniyor pek bilgim yok ama VAT ödemesi 0 olarak gözüküyor. Geçenkinde verdiğim 550 liralik siparişte 22tl gümrük vergisi verdim.

Geçen ki aldığım ürün Türkiye kargo süreçlerinden daha iyi geldi :) 7 iş günü sürmüştü. İnş buda kısa sürer :)
Evet onu okuduğumda şok olmuştum :D Yalnız fiyatlar vergi dahil olsa bile çok daha mantıklı maxgamingte, şimdi siz %18 vergi ödeseniz bile 140 liraya falan denk gelicek g pro wireless için 1000 liraya bile denk gelmiyor oyüzden almak hertürlü mantıklı ama sizin ilk siparişinizde vergi ödememeniz çok büyük şans olmuş

Evet onu okuduğumda şok olmuştum :D Yalnız fiyatlar vergi dahil olsa bile çok daha mantıklı maxgamingte, şimdi siz %18 vergi ödeseniz bile 140 liraya falan denk gelicek g pro wireless için 1000 liraya bile denk gelmiyor oyüzden almak hertürlü mantıklı ama sizin ilk siparişinizde vergi ödememeniz çok büyük şans olmuş
Geçen ki ürünler elektronik olmadığından bence vergiye dahil etmediler. Bakalım bu seferde almazlarsa Arctis Pro felan düşünüyorum. :)
Kargoya verilmiş :)

Dosya Ekleri

• 1AFBEB15-1E5F-48EA-BCE6-37D7E40E5C98.png
    1AFBEB15-1E5F-48EA-BCE6-37D7E40E5C98.png
    55,1 KB · Görüntüleme: 132
Son düzenleme:
Geçen ki ürünler elektronik olmadığından bence vergiye dahil etmediler. Bakalım bu seferde almazlarsa Arctis Pro felan düşünüyorum. :)

Kargoya verilmiş :)
hayırlı olsun beklemedeyim dediğim gibi :D Ben de son olarak aliexpressten sk61 adlı gateron optical red switch klavye aldım 20 güne yakın zamanda geldi, şimdi g pro wireless alıcam sizden haber bekliyorum, vergi olsa da alıcam ama yine de sizden bi iç rahatlaması beklemek lazım :D sonuç olarak 800 900 liraya denk gelen bir ürün alıyoruz taksitsiz

Hayırlı olsun beklemedeyim dediğim gibi :D ben de son olarak Aliexpress'ten SK61 adlı gateron optical Red Switch klavye aldım 20 güne yakın zamanda geldi, şimdi g Pro Wireless alacağım sizden haber bekliyorum, vergi olsa da alacağım ama yine de sizden bir iç rahatlaması beklemek lazım :D sonuç olarak 800 900 liraya denk gelen bir ürün alıyoruz taksitsiz.

Aynen öyle dediğiniz gibi gözümüzü karartıyoruz ama hayırlısı :) kargoda gelişmeler oldukça atacağım. Bu sefer ki kocaeline gelecek bakalım süreç değişecek mi?

Geri
Yukarı