Maximum Genç kredi kartı alınmıyor

Ercan Root

Hectopat
Daha fazla  
Ben üniversite öğrencisiyim. Enpara, Ziraat Bankası ve bir tane de Yapı Kredi play kredi kartım var. Bu 3 kartın kredi limitleri toplamı 7k. Üniversiteli gençlere özel maksimum genç kredi kartı var ve limit 2000 TL. Bunu alamıyorum. Bu şekilde mesaj geliyor. bunu nasıl alabilirim? İş Bankası'na gittiğimde ekstra bir gelir beyan etmek gerek. Yıllık ödeme ücretini getiriyor dediler. Bu kartı çeşitli alışveriş yerlerinde taksitlendirme gibi ihtiyaçlar için almak istiyorum. Nasıl alabilirim? Fikirlerinizi bekliyorum. 3 kredi kartın var yetmez mi? Yetmiyor sürekli alışverişim oluyor. Aylık gelir KYK kredisi 1250 TL.

Sn ", kredi karti basvurunuz olumlu sonuclanmis ancak tum bankalardaki kart limitlerinizin yasal limit sinirinda olmasi nedeniyle kartiniz uretilememistir.
Basvurunuzu tekrar degerlendirebilmemiz icin ilave gelir belgeniz veya bankalardaki kartlarinizin toplam limitini dusurerek tekrar basvurabilirsiniz.

Ben üniversite öğrencisiyim. Enpara, Ziraat Bankası ve bir tane de Yapı Kredi play kredi kartım var. Bu 3 kartın kredi limitleri toplamı 7k. Üniversiteli gençlere özel maksimum genç kredi kartı var ve limit 2000 TL. Bunu alamıyorum. Bu şekilde mesaj geliyor. bunu nasıl alabilirim? İş Bankası'na gittiğimde ekstra bir gelir beyan etmek gerek. Yıllık ödeme ücretini getiriyor dediler. Bu kartı çeşitli alışveriş yerlerinde taksitlendirme gibi ihtiyaçlar için almak istiyorum. Nasıl alabilirim? Fikirlerinizi bekliyorum. 3 kredi kartın var yetmez mi? Yetmiyor sürekli alışverişim oluyor. Aylık gelir KYK kredisi 1250 TL.
Gelen mesajda belirtmiş zaten, yasal limit sınırına ulaşmışsın. Limitini arttırmak için kredi notunu yükseltmen gerekiyor, bunun için ödemelerini düzgün bir şekilde yapmalısın. Mümkünse otomatik ödeme talimatları ver, telefon faturası olur, varsa elektrik olur, su olur ve aynı zamanda yine mümkünse ekstre borcun içinde otomatik ödeme talimatı ver, ben bu şekilde 7-8 ay kadar kullandıktan sonra, Ziraat Bankası limitimi 5k'dan ben bir başvuru yapmadan otomatik 32k'ya yükseltti.

Yeni konular

Geri
Yukarı