Maximum Kredi Kartı nasıl alabilirim?

lyforeid

Hectopat
Makaleler
1
Maximum Kredi Kartı almak istiyorum. Ancak daha önce hiç kredi kartı almadığım için fazla bir şey bilmiyorum. Ne yapmam gerekiyor? Şubeye gitmeden telefondan üyelik oluşturup daha sonrasında Maximum kart alabiliyor muyum? Eğer alabiliyorsam bunu hangi uygulamadan yapabilirim?

Öğrenciyim ve gelirim yok. Gelirimi uygulama üzerinden 35,000₺ civarı göstersem minimum 26,000₺ limitli Maximum Kredi Kartı verirler mi?
Boşuna sahte gelir gösterme. Senden gelir belgesi isteyecekler ve 35 bin kazandığını kanıtlaman gerekiyor bu gelir belgesini göstererek.

Öğrenciyim ve gelirim yok. Gelirimi uygulama üzerinden 35,000₺ civarı göstersem minimum 26,000₺ limitli Maximum Kredi Kartı verirler mi?
O kadar gelirinin olduğunu belirtmen için maaş bordrosu veya gelirinin olduğunu belgelemeni isterler. Ama geliri olmayana bile genelde 10.000₺ ye kadar veriyorlar. Maximum aidatsız diye kartın üstünde yazıyor.

Bende var bu karttan maalesef limitini 2000 olarak belirliyorlar artmıyor diye biliyorum artmasını istiyorsanız normal kredi kartı çıkartmanız lazım. Şubeye gittim almak istediğimi söyledim şubede o an o karttan vardı ve verdiler yüksek ihtimalle çoğu şubede bulunuyordur.

Yeni konular

Geri
Yukarı