Maximus VII Ranger + i5-4670K Sistem

Nightwalker

Kilopat
Makaleler
1
Yer
Manisa
Daha fazla  
Ekran Alıntısı.PNG

Sistemi bugün topladım ve siparişini verdim nasıl olmuş. Olumlu ve olumsuz yorumlarınızı bekliyorum.

RAM, HDD, ekran kartı nerede? Sistemi ne amaçla kullanacaksın?
Konu başlığı yüzünden ban yediğim için cevap veremedim. Corsair Vengeance 8gb 1600mhz ddr 3 ram, Kingston v300 120gb ssd, Seagate Barracuda 1tb 7200 rpm 64 mb cache bellek olan harddisk, Sapphire hd 7770 1 gb 128 bit ekran kartı. Bu donanımlar eski bilgisayarımda olduğu için yeni almadım sistem bu şekilde. Kurulumu yaptım. Görmek isteyen olursa resimleri yükleyebilirim.

İşlemci, anakart, sıvı soğutma, güç kaynağını hızlıal'dan kasayı inventus.com.tr'den aldım. Harddisk, ram, ekran kartı bende olduğu için onları almadım.

Bu kasayı çok beğeniyorum. Ancak sitesinde 220 TL yazıyor siz 190 TL'ye nasıl aldınız? :D
İlk önce 220 liraydı. Sonra tedarik edemedi hızlıal tedarik ettikten sonra fiyatı düşürdü. Daha sonra birşeyler oldu yine tedarik edemediler. Ben de inventus.com.tr'den 220 liraya aldım. Aslında turuncusunu istiyordum ama bulamadım.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı