Maxon Cinema 4D Kitabı | Deha ETABEK

Halil86

Kilopat
Daha fazla  
Deha Etabek’in 3 boyutlu modelleme üzerine “Cinema 4D” kitabı raflarda yerini aldı.
Cinema 4D ve birçok alanda uzman olan, samimi Cgı artist Deha Etabek in A'dan Z'ye anlattığı Cinema 4D kitabı çıktı. Uzun bir süre Youtube kanalı üzerinden eğitim içerikli video ile cinema 4Dyi sevdirdi. Kitap yazmak ve video eğitim platformu hazırlamak için bir süre ara verdikten sonra, Maxon onaylı, kitabını hazırladı, kitapta aşağıda bölümlerinide gördüğünüz gibi,screenshotlar ile destekli detaylı bilgiler yer alıyor, aynı zamanda vakademi üzerinden eğitim videolarınada aktivasyon kodu ile ulaşabilirsiniz.

Kitap Açıklaması:

3 Boyutlu modelleme artık her yerde karşımıza çıkmakta. Televizyonda bol çikolatalı, ağızda dağılan kurabiye reklamlarından, hayretler içinde izlediğimiz süper kahramanlı sinema filmlerine, oynadığımız oyunlarda bizi kendine bağlayan hayali bir dünyadan, 3 boyutlu yazıcıyla aldığımız çıktılara kadar hayatımızın her yerinde diyebiliriz. İnsanlar izlediklerinden-gördüklerinden memnun. Kimse neyin nasıl yapıldığını merak etmiyor. Sadece hayret etmek istiyoruz, bizi etkileyen nesnelere yöneliyoruz.

Tebrikler! Siz bu kitabı alarak artık 3 boyutlu çalışmaların nasıl yapıldığını merak eden insanlar grubuna katıldınız. Kitap size sadece Cinema 4D programını öğretmeyecek. Aynı zamanda 3 boyutlu modelleme alanında kullanılan terimleri ve teknikleri de öğreneceksiniz. Elinizde tuttuğunuz kitap Cinema 4D programı için bir ansiklopedi niteliğindedir. Kitap ayrıca eğitim videolarıyla da desteklenmiştir.

Unutmayın! Elinizde ne kadar iyi bir kaynak olursa olsun, günün sonunda programı öğrenmek sizin ne kadar istikrarlı olduğunuzla alakalıdır. Bol bol örnek yapmalı ve tekrar etmelisiniz. Hayal gücünüzü kullanmaktan çekinmeyin. Sadece kitabın içeriklerine ve uygulamalarına sadık kalmayın. Kendiniz de bir şeyler yapmaya çalışın ve sakın yılmayın.
  • Arayüz
  • Standart Objeler
  • Spline: Çizgiler
  • Yardımcı Objeler I
  • (Obje Oluşturma Araçları)
  • Yardımcı Objeler II
  • (Objeler Üzerindeki Etkiler)
  • Deformasyon Araçları
  • Materyaller
  • Çevresel Elemanlar
  • Kameralar
  • Render
  • Effects: Efektler
  • Animasyon

Satın al:

593bfb5c9c55e645c95f1d6c21c56064.jpg

2656a0616afebb8c5e1f1dcce3a04960.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı