Mayıs 2021 Technopat DDoS Saldırıları

Maceramızda bize katıl. 5 sene içinde DH'yi de geçip Türkiye'nin en büyük teknoloji sitesi olma hedefimiz var 🤜

Belki bir gun neden olmasin? Benim gozumde DH de kim? Technopat yer bitirir.

1- Bu zombi PC'ler nasıl toplanıyor?
2- Bir sitenin verilerini çekip ve sunucuyu tamamen kullanılmaz hale getirebilir mi?
3- Site açıklarını bulmak zor mu?

1. Demek istediginiz sey botnet. Botnet kullanmiyoruz.
2. Evet getirilebilir. Yedekler yoksa, veriler kritik ise felaket kurtarma devreye girer.
3. Degil.
Siz yeter ki DH deyin. @Recep Baltaş ☺️

Mirrorumuz;

1621547131600.png

Son düzenleme:
Onu bilmem ancak ben bu macerada sizinle varım hocam :)
O halde benim hedefimde Recep Baltaşın 11 yıllık mesajını bu 5 yıl içinde atmak!
Çok yiğitler heba oldu bu yolda 😊 Kolay gelsin 🙏

Siz yeter ki DH deyin. @Recep Baltaş ☺️

Böyle bir şeyi kesinlikle tasvip etmiyorum. Bana yapılmasını istemediğim bir şeyin DH'ye yapılmasını da istemem. DH'de çok akıllı, yorumlarını sevdiğim kullanıcı kitleleri var.

Ben bugüne kadar emekle rekabet ettim, bundan sonra da bu böyle devam edecek. 10 yıldır devam eden bir süreç ki ben bunun daha da süreceğini tahmin etmiştim zaten. Başladığımızda DH bizim 30 katımızıdı. Dağ gibiydi. İmkansız görünüyordu ama bugün 3 katımız sadece.

Yaptığınız şey hoş değil. Beni zan altında bırakıyorsunuz ama insanlar benim böyle şeylerle uğraşmayacağımı bilir.

Böyle bir şeyi kesinlikle tasvip etmiyorum. Bana yapılmasını istemediğim bir şeyin DH'ye yapılmasını da istemem. DH'de çok akıllı, yorumlarını sevdiğim kullanıcı kitleleri var.

Ben bugüne kadar emekle rekabet ettim, bundan sonra da bu böyle devam edecek. 10 yıldır devam eden bir süreç ki ben bunun daha da süreceğini tahmin etmiştim zaten. Başladığımızda DH bizim 30 katımızıdı. Dağ gibiydi. İmkansız görünüyordu ama bugün 3 katımız sadece.

Yaptığınız şey hoş değil. Beni zan altında bırakıyorsunuz ama insanlar benim böyle şeylerle uğraşmayacağımı bilir.

@oktercann Gerçekten amacınız ciddi değilse bile bu adama yapılacak bir şey değil bu.

Ah, kusura bakmayin bir anlik karar sonucu boyle bir durum olustu. Derhal tum istekleri cekiyorum.

Geri
Yukarı