Mayıs 2023'de çıkacak oyunlar

Makaleler
2
Yer
Ankara
7 gün kadar gecikse de yeni aklıma gelen bir şey bu. Artık her ay çıkacak oyunları paylaşıp sizin hangi oyunları beklediğinizi yazmanızı isteyeceğim.

Mayıs 2023 oyunları:

Redfall (Xbox Series X/S, PC) - May 2

Age of Wonders 4 (PC, Xbox Series X/S, PC) - May 2

Hogwarts Legacy (PS4, Xbox One) - May 5 (PS4 ve Xbox One yani eski nesile 5 Mayıs'ta geldi. Yoksa oyun aslen 7 Şubat'ta çıktı.)

Hometopia (PC) - May 5

Darkest Dungeon 2 (PC) - May 8

Midautumn (PC) - May 9

Ys 9: Monstrum Nox (PS5) - May 9

The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom (Switch) - May 12

Humanity (PC, PS4, PS5) - May 16

The Outlast Trials (PC) - May 18 (Oyun erken erişim olarak çıkacak. Yani tam bir oyun olmayacak.)

Lego 2K Drive (PC, PS4, PS5, XSX/S, Xbox One) - May 19

Amnesia: The Bunker (PC, PS4, Xbox One, XSX/S) - May 23

The Lord of the Rings: Gollum (PC, PS4/5, Xbox One, XSX/S) - May 25

Hello Neighbor: Search and Rescue (PSVR) - May 26 (PC'ye de Steam üzerinden gelecek fakat PC için net tarih yok.)

Sheepy: A Short Adventure (PC) - May 26

Company of Heroes 3 (PS5, XSX/S) - May 30 (PC'ye sene başında çıkmıştı. Bu konsollara gelecek olan versiyonu.)

System Shock (PC) - May 30 (Bu oyun bir Remake. 399TL'lik ön sipariş fiyatı ile ilgisini çekenler kaçırmasın.)

Benim bu ay oynayamayacak olmama rağmen en çok beklediğim oyun Zelda: Tears of the Kingdom. Sizin beklediğiniz oyun nedir?

Son düzenleme:
7 gün kadar gecikse de yeni aklıma gelen bir şey bu. Artık her ay çıkacak oyunları paylaşıp sizin hangi oyunları beklediğinizi yazmanızı isteyeceğim.

Mayıs 2023 oyunları:

Redfall (Xbox Series X/S, PC) - May 2

Age of Wonders 4 (PC, Xbox Series X/S, PC) - May 2

Hogwarts Legacy (PS4, Xbox One) - May 5 (PS4 ve Xbox One yani eski nesile 5 Mayıs'ta geldi. Yoksa oyun aslen 7 Şubat'ta çıktı.)

Hometopia (PC) - May 5

Darkest Dungeon 2 (PC) - May 8

Midautumn (PC) - May 9

Ys 9: Monstrum Nox (PS5) - May 9

The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom (Switch) - May 12

Humanity (PC, PS4, PS5) - May 16

The Outlast Trials (PC) - May 18 (Oyun erken erişim olarak çıkacak. Yani tam bir oyun olmayacak.)

Lego 2K Drive (PC, PS4, PS5, XSX/S, Xbox One) - May 19

Amnesia: The Bunker (PC, PS4, Xbox One, XSX/S) - May 23

The Lord of the Rings: Gollum (PC, PS4/5, Xbox One, XSX/S) - May 25

Hello Neighbor: Search and Rescue (PSVR) - May 26 (PC'ye de Steam üzerinden gelecek fakat PC için net tarih yok.)

Sheepy: A Short Adventure (PC) - May 26

Company of Heroes 3 (PS5, XSX/S) - May 30 (PC'ye sene başında çıkmıştı. Bu konsollara gelecek olan versiyonu.)

System Shock (PC) - May 30 (Bu oyun bir Remake. 300TL'lik ön sipariş fiyatı ile ilgisini çekenler kaçırmasın.)

Benim bu ay oynayamayacak olmama rağmen en çok beklediğim oyun Zelda: Tears of the Kingdom. Sizin beklediğiniz oyun nedir?
The Outlast Trials harici işe yaramaz gibi geldi bana.

The Outlast Trials harici işe yaramaz gibi geldi bana.
Zelda varken böyle bir cümle yüzünden ağır linç edilebilirsiniz hocam. Zelda geçen yılın Elden Ring'i gibi bir konumda şu an.

Konuda System shock için 300TL yazmışsınız ama ön sipariş fiyatı 399TL gözüküyor haberiniz olsun.
300 olarak kalmış aklımda. Düzelttim şimdi, teşekkür ederim.

Zelda varken böyle bir cümle yüzünden ağır linç edilebilirsiniz hocam. Zelda geçen yılın Elden Ring'i gibi bir konumda şu an.

Kendı düşüncemi yansıttım ağlayacak arkadaşlar köşede forum dibinde aglayabilir çok da takmayalım hocam.

Türkiye'de çok olmasa da Nintendo kitlesi pek rahat bırakmayan ve söz geçirilemeyen bir kitle hocam. O yüzden dikkat edin diye dedim.

Naif düşünceniz için teşekkür ederim hocam tatlı düşünceniz yeterli çocuk çoluğa söz geçirecek olsaydık yazılımcı yerine kreş öğretmeni olurduk.

Yeni konular

Geri
Yukarı