Mayıs 2023'de çıkacak oyunlar

Bu ay Amnesia The Bunker'i çok merak ediyorum Game Pass'e de gelecek hemen deneyim etme şansım olacak. Frictional Games'in bütün oyunlarını severim bunu da seveceğim gibi.

System Shock Remake'i bekliyorum ön sipariş yapmıştım bakalım yine ertelenmezse oynarız. TR dil desteği de mevcut ve 2. oyunun Enhanced Edition'ı verecekti oyun çıkınca.

The Outlast Trials'a da bir bakarım co-op olması canımı sıkıyor hala bakalım nasıl eleştiriler alacak. TR dil desteği olması güzel.

Amnesia: The Bunker çok fena bir şey gibi duruyor. Piyasanın açık ara en tutkulu korku oyunu yapımcısı yine becermiş, atmosfere bak aman yarabbi.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Amnesia: The Bunker çok fena bir şey gibi duruyor. Piyasanın açık ara en tutkulu korku oyunu yapımcısı yine becermiş, atmosfere bak aman yarabbi.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bence 2. Dünya Savaşı döneminde geçiyor olması en büyük dikkat çekici özelliği bu oyunun.

Goty kesin Zelda'nın. Muhtemelen sonuna kadar hak edecek de. Bu sene zaten oyunlar hep sıkıntılı geldi, rakibi yok gibi bir şey. Starfield düzgün performans ile çıksa bile ihtimal vermiyorum. Ki muhtemelen Redfall, Sw gibi onlarca sorunla çıkacaktır.

Bence 2. Dünya Savaşı döneminde geçiyor olması en büyük dikkat çekici özelliği bu oyunun.
* 1. Dünya Savaşı. Bence de dikkat çekici çünkü bir korku oyununda asker teması çok yaygın değil genelde. Hele bir de yeraltı sığınağı tarzı bir yerde, silahın olmasına rağmen seni korkutabilecek bir atmosfer yaratmak zor. The Dark Descent korkunçtu ama elimde Servant Grunt pataklayacak bir silahım olsa korkmazdım çok. Bunda silah olmasına rağmen çok gerici duruyor. Beğendim ben baya.

Yeni konular

Geri
Yukarı