MAZDA 323 1.8 Familia Nasıldır?

rudolfN

Kilopat
Yer
Kocaeli
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Merhabalar,

23 yaşındayım. Biraz birikmişim var ve hızlı bir aile arabası arıyorum. Bütçem, her şey dahil 50 bin lira. Piyasada araştırdım, Mazda 323 1.8 Familia modeline rastladım. Piyasası 96-97 modelleri 40 ila 50 bin arasında. Daha önceden Mazda 323 1.8 Familia kullanan, deneyimleyen var mıdır aramızda? Kronik sorunları vs. hakkında bilgi almak isterim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çok güzel bir araç olduğunu düşünüyorum dayanıklılık olarak sağlam olduğunu düşünüyorum, ama bana kalırsa daha masrafsız araçlar bulunabilir o fiyata. Tabi hızlı aile aracı istiyorsanız çok güzel bir tercih. :)

Yorumunun için teşekkürler.

Araç hakkında kötü bir fikriniz var ise paylaşabilir misiniz?
Hocam performanslı olup masraf çıkartmayan çok az araç gördüm eski model. Bende de Mercedes E220 Kompressor vardı, çok iyi araç ama masraf çıktı mı tonlu para yiyordu. Eski araçlarla başa çıkmak çok sıkıntı. Az sabırla biriktir aciliyetin yoksa.

Merhabalar,

23 yaşındayım. Biraz birikmişim var ve hızlı bir aile arabası arıyorum. Bütçem, her şey dahil 50 bin lira. Piyasada araştırdım, Mazda 323 1.8 Familia modeline rastladım. Piyasası 96-97 modelleri 40 ila 50 bin arasında. Daha önceden Mazda 323 1.8 Familia kullanan, deneyimleyen var mıdır aramızda? Kronik sorunları vs. hakkında bilgi almak isterim.

Mazda sorunsuzluğuyla nam salmış bir araç ancak 323 artık eski bir araba. Parça veya tamirde sorun yaşatacağını sanmıyorum istanbul civarında oturuyorsan burada japoncuların tamirciside parçacısıda baya çok. Ama dediğim gibi eskidi artık. Sorunu elbet olacaktır sorun yaşatacaktır. Masraf etme olasılığın yüksek. Bana kalırsa o paralara max 10 daha koyup getz alınabilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı