Mazda RX-7 Veilside Türkiye fiyatı

Yurt dışından getirmek bayağı meşakkatli iş ama sağ direksiyon olduğu için değil, Kıbrıs’ta da aynı durum öyle bir sıkıntı olmuyor, orada sol burada sağ direksiyon araba kullanan tanıdıklarım var. 😁

Hocam gelir ama kalıcı olmuyor. Misafir plakasıyla belirli süre kalabiliyorsunuz.

1m yen 75bin tl . Attığın linkte body kit fiyatı 1.8m yen , araba değil .

Ek yapayım
2000 model RX-7 Veilside Fortune 3 milyon yen Japonya'da

Son düzenleme:
Oda zaten keko tayfada :)
Bu keko tayfayı Tofaş sürenlerle ya da Passat diye bağıran tayfayla karıştırmayın.

2JZ motor atıp, etanol-metanol kitiyle geziyorlar. Amatör bir insan bile yazılım desteğini dışarıdan almak şartıyla 1.000hp gibi rakamlara ulaşabiliyor.

Öyle bir dünya işte. Ben hayal edemiyorum çünkü hem fakirim hem de ülke şartları sağ olsun düzgün pist bile yok.

O da zaten keko tayfada :)
@Ulunay a katılıyorum. Bir kere keko tayfada değil. Wankel motorlar güzeldir. yüksek devir çevirip yüksek devirde kullanmak gerekir (mazda bunu söylüyor). Ama bu motorların ömürleri diğer motorlara göre daha kısa. Sürekli motor değiştirmek gerekiyor. Ayrıca Wankel motorla uğraşmak çok zahmetlidir ve ülkemizde parçasını bulmak çok zordur. O yüzden 2JZ koyup düzgün modifiye edilip ethanol kit ile 1000+ HP civarı güçle kullanılmaktadır. Sadece 2JZ değil Corvette motoru yani LS motor koyan da vardır.
Ayrıca en bilinen kasadan dediğiniz gibi çok az bulunmakta. ama onun bir önceki kasasında yani FC kasa daha çok bulunmaktadır. onların da motoru dayanıklı değildir. Bu yüzden üzerine Amerikan E36 M3 (240HP) motor ya da M50,M52 motor koyuyorlar.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı